Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek jó, ha a barátom...

Szerintetek jó, ha a barátom szülinapjára tiramisut készítek?

Figyelt kérdés

Igazából ez a kedvence, de nem tudom, hogy szülinapra mennyire illik e ezt készíteni. És miben tudnám szállítani?

(Egész nap nálam lenne az iskolában, mert utána találkozunk, de ott betudnám tenni hűtőbe)



2015. márc. 18. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ez a kedvence akkor jó :) Tegyél gyertyát a tetejére :D
2015. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hűtés nélkül lenne nálad egész nap? Mert akkor annyira nem nyerő ötlet. Akkor inkább vmi olyat készíts ami nem romlik meg hamar ha nincs hűtve. Amúgy simán jó lenne szülinapra a tiramisu, nekem is a kedvencem. :D
2015. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megfelel, pláne, ha egy köralakú tortaformában csinálod, de végülis mindegy.

A szülinapi jellegét úgy úgy adnám meg, hogy a számot kivágom egy kartonból, ráteszem és úgy szórom meg kakaóporral.

A szállítás megoldható egy vastagabb műanyag reklámszatyorban is, ha teszel bele egy kartonlapot, hogy stabilan álljon.

A hűtés fontos, de az szerencsére a suliban a hűtő rendelkezésedre áll.

Hajrá :))

2015. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, bocsi látom, hogy a hűtés megoldható, úgyhogy akkor csináld nyugodtan.
2015. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, szuper otlet! A tetejet sziv alakban szord meg, ugy meg jobb. (En mar kaptam tiramisu tortat a baratomtol, igaz rendelte, de a keresere sziv alakban szortak meg es a szivet malnaval diszitettek:)) Annyira aranyos volt!
2015. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!