Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A férjem miért mindig bennem...

A férjem miért mindig bennem keresi a hibát a lányunkkal kapcsolatban, aki leszbikus kapcsolatban él egy egyetemista lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy mindig én vagyok a bűnbak, az áldozat, a szenvedő fél. Nem csak én nevelem a lányunkat, hanem együtt neveljük a férjemmel, de ő soha nem veszi ki a nevelésből a részét. Csak haza jön a munkából és folyton dumál, hogy hülyeségekkel teletömtem a lányom fejét, és ezért lett leszbikus, és azzal jön, hogy mindent megveszek neki, ruhát, amit akar, s ez nem tetszik neki, ezért veszekszünk folyton.
2017. ápr. 19. 17:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
7%

Hát ha tényleg úgy van, ahogy leírtad, hogy csak te neveled a lányotokat ő nem veszi ki a részét a nevelésből, akkor logikus, hogy te nevelted leszbikusnak, mivel ő nem is lehetett. Az meg valóban nem szerencsés, hogy egy gyerek mindent megkapjon, jogosan veszekszik emiatt.

Az persze más kérdés, hogy tenni is kellett volna valamit, neki is nevelnie, beszélgetni vele. De sajnos a veszekedésekkel a legrosszabb példát mutatjátok, persze hogy menekül egy más kapcsolatba. Próbálj meg te is egy kicsit a férjed fejével gondolkodni és engedni neki, úgy viselkedni, ahogy ő tartja helyesnek, ne csak úgy, ahogy te.

2017. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
És te még együtt vagy ezzel a pasival?
2017. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
10%

Ne foglalkozz vele! Hagyd rá.


A férjed le van maradva és nem érti, hogy a világ átalakult. A fiatalok körében divat most a leszbikusság, az azonos neműek közötti kapcsolat.


Lehet, hogy irigy rád, mert jó kapcsolatban vagy a lányoddal.

2017. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
5%
Ez valóban elég szomi. :/
2017. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
8%
"Nem csak én nevelem a lányunkat, hanem együtt neveljük a férjemmel, de ő soha nem veszi ki a nevelésből a részét." Most neveli vagy nem ? Egyébként neki van igaza. Mindent megveszel a gyereknek, amit kiejt a száján, elkényzezteted mire a férjed hazaér.
2017. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

Ha a férjed szellemi szintjén szeretnél visszaszólni, akkor nyugodtan mondd neki, hogy a lányotok az orra előtt lévő "férfikép" (a férjed) miatt lett inkább leszbikus.


Egyébként pedig a nemi irányultság nem nevelhető. Kicsit olvassatok erről, mielőtt máshol lejáratnátok magatokat...

2017. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%

Én leülnék vele és elmondanám neki amit gondolok, szembesíteném azzal, hogy ő ellógta a nevelés nagy részét, úgyhogy nincsen joga okoskodni, hogy mit csináltam jól és mit nem.Lett volna 2 évtizede neki is átadni a gyereknek a szerinte fontos dolgokat.

Más részről szerintem nem nevelés kérdése, hogy kinek milyen lesz a szexuális beállítottsága

És én úgy gondolom, hogy nem akkora tragédia , hogyha leszbikus . Attól még a ti gyereketek maradt, semmiben nem változott a dolog, én ugyanúgy szeretném, ugyanúgy viszonyulnék hozzá, mint korábban.

Az apja az ilyen viselkedéssel annyit fog elérni, hogy a lány teljesen el fog tőle fordulni.Bár gondolom így sincsen olyan jó apa-lánya viszony, hála az apjának.

2017. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem veszek meg a lányomnak fölösleges dolgokat, ruhákat, csak ami szükséges. Kap heti öt ezer forint zsebpénzt. Szerintem ez nem sok, ha azt nézem, hogy ebből ebédel az egyetemen, de a férjemnek ez is sok, és utálja a sminkcuccokat, de egy nőnek ez kell, ha úgy érzi, szüksége van rá. Gél lakkra is csak havonta jár, pedig javasolt lenne három hetente elmenni, szóval nem szórja a pénzt, és egyáltalán nem élünk nagy lábon.
2017. ápr. 19. 18:00
 9/32 anonim ***** válasza:
18%
#7: Pedig amint látod így van. Csak nézd meg a válaszok tetszésszázalékát. Pont a normális válaszokat pontozzák le. Ha valakinek a homoszexualítás probléma, azt elítélik, lepontozzák. Ha valaki szerint valóban nem helyes elkényeztetni és mindent megvenni egy gyereknek, azt szintúgy. Ez a mai világ tükre, és sajnos ebből még ki sem tudunk iratkozni.
2017. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Nincs itt semmiféle hiba, ugyanis a homoszexualitás nem az. Az már sokkal inkább gond, hogy ti annak gondoljátok.
2017. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!