Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti meleg/biszex (lehető...

Budapesti meleg/biszex (lehetőleg egyetemista) lányok, ismerkedni? : ) 19/L

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 10:58
 1/9 tarnai ***** válasza:
47%
Nem tudom a rasszistákat miért engedik kérdezni.
2014. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Én hetero fiú vagyok, de egyetemista, még beleférek? :D
2014. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Még nem járok egyetemre,de ha ez nem zavar,akkor írj!:)
2014. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kell hogy egyetemista legyen? Ciki ha nem diplomás a barátnőd?
2014. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom, nevetséges hogy nem lehet egy kérdést úgy kiírni, hogy ne kössenek bele az emberbe :D :D
2014. nov. 19. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem belekötés, csak érdekelt miért kell ennyire sznobnak lenni.
2014. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az nem sznobizmus, ha vki egyetemistaként szintén egyetemista partnert keres, főleg ,mert így nagyobb esélye annak, hogy van közös érdeklődés, és hasonló szellemi színvonal.Egyetemisták is vannak persze sekélyes,buta emberek, félreértés ne essék, de pl. egy értelmiségit előbb rá lehet venni arra, hogy eljöjjön egy kiállításra vagy egy színházi előadásra, mint pl. egy szakmunkás végzettségűt. Egy egyetemista egyetemista ill. értelmiségi körökben forog, nem szakmunkás társaságban. Ezzel nem azt mondom, hogy egy szakmunkás buta lehet,és le kell nézni őket, de közös érdeklődési kör fontos.

27 éves nő

2014. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os, azzal hogy sznobnak nevezel, megint csak belémkötöttél.:D

Azzal, hogy egyetemistát írtam, csak szűkíteni szerettem volna a kört, mert így kb. velem azonos korú, és ahogyan azt a 7. Válaszoló is írta, remélhetőleg hasonló érdeklődésű emberek fognak jelentkezni.:)

Bocsánat hogy merek válogatni...:D

2014. nov. 19. 19:43
 9/9 anonim válasza:

Nem kell bocsánatot kérned! Teljesen igazad van,azt keresel,akit te jónak látsz.

Ezekkel a majmokkal meg ne foglalkozz :)

Idejárnak kiverni a leszbikus kérdésekre(is),aztán ha mégsem olyan "pikáns" a kérdés,akkor meg név nélkül odaböfögnek valamit,és aztán örülnek neki.

Aztán persze van az az állatfaj is,amelyik egy csajokhoz szóló kérdéshez oda ít pasiként. Nah ő róla nem tudni,hogy nem tud szöveget értelmezni vagy csak simán sérült szellemileg :)

2014. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!