Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak teljesen hülye felfogá...

Apámnak teljesen hülye felfogása van?

Figyelt kérdés

Vannak olyan napok hogy azt mondja hogy elmegy,ilyenkor megkérdezem tőle meddig lesz távol,erre a válasza mindig:2 óra múlva itt leszek.(Erre vissza ér 5-6 óra múlva)És ilyenkor nem lehet tőle megkérdezni hogy hol volt mit csinált.Mert nem válaszol.Ha valami rossz történik ő kitalál valami ötletet,hogy oldhatnánk meg,és ha édesanyám valamit beleszól(Pl:Hogy nem kéne el költeni annyi pénzt betonra,mert nekünk is megvannak a hozzávalóink hozzá)Már egyből neki áll feljebb.

A pénzt rejtegetni kell előle mert sokszor elkölti másra.Ha megmondom neki hogy majdnem elbuktam valamit édesapám miatt,neki az a válasza(és ilyenkor mindig felemeli a hangját)hogy én milyen hülye vagyok meg hogy miért nem magamban keresem a hibát,amikor meg szarkasztikusan azt mondom:Hogy én hülye vagyok,apám válasza az hogy:Igen az vagy!.Amikor segítek neki 1-2 órát bármiben és utána beülök a gép elé, ő neki már az azt jelenti hogy "puhány" és "Semmire kellő sz@rházi" vagyok.Mindig átjár hozzá a barátja akivel elkezdenek borozgatni és apám azt szokta mondani "Csak két pohárral ittunk"Ettől függetlenül kiesik a fotelból,és minden féle ok nélkül trágárul kezd el beszélni.Ezeken kívül időnként még kedves is tud lenni,meg magában egy jó ember.



#Apa Fiú kapcsolatok
2017. ápr. 22. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a testvérem vagy véletlenül? :'D Átérzem a helyzetedet....
2017. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14%

Az apud hazudós.

Anyádban sem bízik, hát akkor benned hogy bízna?


Egy rendes szekszualítás ügy a szüleid közt sokat segítene.

Mert annál bizalmasabb kapcsolat nem fog mosolyt fakasztani.

2017. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az apukádat biztos sok sérelem éri, ha máshogy nem, a munkahelyi légkör keseríti meg az életét, amin ő ott csak röhög, vagy olyan mint a haverjai, de valójában zavarja, és rossz neki az a légkör. Ezért alkoholizál, próbál valami szórakozást kitalálni, kikapcsolódni, elnyomni azt, ami zavarja, és nem tud mit tenni ellene. Pont ez az, hogy jó ember, és aki alapjáraton gonosz, annak nem nehéz kibírnia, de aki jó, az elkezd alkoholizálni, hogy elviselje a bántásokat, stb. Beszélgess vele, próbálj hozzá közeledni, éreztesd, hogy ő fontos neked, és hogy valószínűleg te is az vagy neki.
2017. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!