Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tegyek? Lelkileg...

Most mit tegyek? Lelkileg teljesen tönkretesz.

Figyelt kérdés

Apámról van szó. Jó néhány hónapja gyanút fogtam hogy apám megcsalja anyámat. Aztán december elején láttam néhány félreérthetetlen SMS-t (nem kutattam vagy ilyenek, egyszerűen amikor levettem apám telefonját a töltőről felvillant a képernyő, és ott voltak..) az SMS-ék egy nőtől jöttek aki a szerelemről dumált, hogy ő azért többet várt apámtól, meg ilyenek. Ez után pár nappal be kellett mennem apámhoz az irodájába, és ott volt a nő, mintha ő is ott dolgozna, de mint később utána néztem, és kiderült hogy a nő egy másik városban dolgozik. Emellett apám régebben mindig elől hagyta a telefonját, de mostmár éjszakára is magával viszi, de még a WC-re is!! Amikor én hívom fel munka közben akkor sosincs ideje beszélni, de persze "munkaügyben" hétvégén este 11kor is fél órákra keresik telefonon... ezek után december közepén leültem vele beszélni, nem állítottam kész tények elé, hanem megkérdeztem hogy van-e valami probléma, rákérdeztem a megcsalàsra de mindent tagadott. És most a héten vettem észre amikor kivittem a szemetet hogy apám garázsában zacskószámra áll az üres viagrás doboz. De eddig is megfigyeltem hogy minden reggel munka előtt bemegy, és nem telik el fél perc és jön is ki. Minden reggel, munka előtt, nem csak néha.

És ez az egész dolog úgy érzem felemészt, lelkileg tönkretesz. Mit kellene csinálnom? Aki azzal jön hogy ne üssem bele az orrom, ez a szüleim dolga, az ne is írjon, mert de az én dolgom is mert a csakádommal szórakozik, és van két hugom. Az egyik még csak 4 éves. Én 17 éves lány vagyok, szóval nemsokára úgyis elköltözök, de a hugaimat ez mégjobban meg viselheti a jövőben és aggódom értük.

Mit kellene csinálnom? Köszönöm előre is azoknak akik elolvasták, és válaszolnak!


2017. febr. 9. 19:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Anyukád tud róla? Elkéne mondani , mert ha apukád és a nő között több lesz sokkal rosszabb lesz :(
2017. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
10%
Ne avatkozz bele. Amég a fejed fölött tetőt biztosít, addig csönd! A saját sms-eddel foglalkozz...
2017. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%
Eddig miért nem szóltál?
2017. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
96%

Szia! Először is: nagyon, nagyon sajnálom, hogy ilyenen kell keresztülmenned. Nem normális dolog. Főleg, hogy a két húgod is ott van...

Te ismered a helyzetet és a szüleid: nem lenne esetleg a legjobb megoldás leültetni és kész tények elé állítani apádat? Hogy ne is kerteljen, tudsz mindenről? Ha azonban hajlamos az erőszakra, akkor ne ehhez a megoldáshoz fordulj! Akkor a saját érdeketekben külső segítséget kell keresned. Akárhogy is, de nem te vagy hivatott cipelni egy ilyen terhet. Főleg nem egyedül.

Amúgy írhatsz bármikor privátban. 18/l

2017. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Anyám nem tud róla, vagy nem tudom, lehet hogy tud.. vele nem túl jó a kapcsolatom... azért nem szóltam még mert tépelődtem, annyira nem ilyennek ismertem meg apámat.. az évek során annyi szemtbeszédet tartott a megbízhatóságról, bizalomról, az egyenes útról meg ilyenekről, de most màr nem tudom komolyan venni. Nagyot csalódtam benne. Odáig eljutottam hogy gyűlölöm ezért amit tett, és szégyellem hogy egy ilyen ember az apám..
2017. febr. 9. 19:48
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

És nagyszülők vannak?

Azt tanuld meg, az emberek arról beszélnek sokat,aminek híján vannak!

2017. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
94%

#4 vagyok, ja és minél előbb kell cselekedned, nem hagyhatod elhúzódni, mert minél tovább marad titokban, annál rosszabb lesz.


Sok sikert, erőt és kitartást kívánok!

2017. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%

Hova költöznél?


18 évesen szakma meg iskola nélkül aligha tartanád el magad.

2017. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egyetemre megyek, és a lakás már megvan Pesten, a nagymamám hagyta rám.
2017. febr. 9. 20:09
 10/26 A kérdező kommentje:
A nagymamám, amikor meghalt, rám hagyta. Talán úgy hogy dolgozok, és így is van egy kis megtakarításom. De nem ez a kérdés lényege, aki csak ennyit tudna dologhoz hozzászólni az inkább ne is fáradjon a válasszal, ez a része nem érdekel
2017. febr. 9. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!