Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Még mindig nagyon gáz ez a...

Még mindig nagyon gáz ez a téma a szüleim előtt, és félek velük erről beszélni. Miért van ez mindig így? 17F

Figyelt kérdés
15 éves korom óta cigizek, és még sosem beszéltem erről a anyukámnak, se az apukámnak. Anyukám tudja hogy cigizek mivel már sokszor ki takarította azt a fiókot ahol tartom a cigiket...de még sosem mondott semmit erről, pedig azt hittem, hogy számonkér vagy ilyesmi...ha iskola van akkor elszívok egy nap 10-15 szál cigit és még töltöm is hozzá. Nem tudom hogy miért nem hozza fel ezt a témát, mert én félek felhozni. Egyébként abszolót nem szigorúak a szüleim, mindent megengednek, de valamiért félek vagy is pontosabban nem merem ezt bevallani. Miért van ez így? Segítsetek nekem valami megoldást találni :(

2017. ápr. 22. 23:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig pont ezt várják,hogy te számolj be róla....Kíváncsiak rá, hogy ha engedékenyek veled szemben és a korlátokat fellazítják, mennyire bízhatnak meg benned, illetve te ezzel mennyire élsz vissza.Ha tudja jól,hogy cigit tartasz a fiókodban, biztos nme ezért nem szól érte, mert "jóváhagyta", vagy nem érdekli a dolog.....az érdekli,hogy fel mered-e vállalni, hogy mennyire "próbajellegű" ez nálad....
2017. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
"*hogy fel mered vállalni,hogy cigizel, vagy,hogy mennyire átrmeneti dolog nálad"
2017. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
37%
Én is cigizek és ez nálunk is tabu téma.Tudják de nem beszélünk róla.
2017. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert érzed magad is, hogy mennyire ciki 15 évesen ilyen agyhalottnak lenni, hogy rászokj a cigire.
2017. ápr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Azért nem mered bevallani, mert tudod hogy nem helyes amit teszel
2017. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
De hogy retekbe lehet titkolni hogy valaki cigizik?? Kimosod a patakba a ruhád mielőtt hazamész vagy mi? Nem tudom felfogni hogy hogy nem lehez észrevenni a büdös ruhát. Na mindegy , szerintem inkább telibe sz:#_rják hogy mit csinálsz.
2017. ápr. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Tehát elköltesz egy hónapba majdnem 15ezer forintot cigire, büdös a ruhád, a hajad, a szád, és mindebből senki nem vesz észre semmit... Hát téged aztán tényleg lesz@rnak otthon.
2017. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7es nem költök el 15 ezer forintot cigire, mivel leírtam, hogy töltöm. Max 4 ezer forint megy cigire egy hónapban.
2017. ápr. 23. 11:42
 9/18 A kérdező kommentje:
És egyébként nem szarnak le otthon, csak valamiért nem szólnak...és bűzölög a ruhám amikor hazamegyek szóval még nem is próbálom eltitkolni hogy cigizek csak nagyon kellemetlennek érzem ezt a témát.
2017. ápr. 23. 11:44
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Ugy vannak vele hogy ha eleg felnott vagy h cigizz akkor majd az legyel akkor is mikor jon a tudorak!
2017. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!