Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lehetne anyukám reakciója?...

Mi lehetne anyukám reakciója? 16/l

Figyelt kérdés
Egy ideje különös érzés fog el hogy nagyon rövid pár mm-eres hajat szeretnék magamnak vágni. Apukámnak van egy gépe azzal nincs is baj. Inkább anyukám. Nem tilt meg általában semmit(engedi hogy fessem a hajam meg ilyenek) De még is félek hogy mi lesz a reakciója ha a saját lánya meg akarja fosztani saját magát a hajkoronájától. Erről így nyíltan beszéljek vagy mit kéne tennem ilyenkor?

2017. máj. 2. 20:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
A te a hajad, a te életed. Megmondod neki mit akarsz, és megcsinálod:D ebben nincs semmi bonyolult.
2017. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

Hát én biztos meghökkennék. Mért akarja elcsúfítani magát az én szép lányom?? Ennek ellenére szerintem nem tiltanám meg, én azon az elven vagyok, hogy nem akadályozom a gyerekeket a szabad önkifejezésben

Mindenesetre nagyon nem tetszene, de a te dolgod. Meg e-bayről egész realisztikus parókákat lehet rendelni, arra az esetre, ha megbánnád.

2017. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Miért csúfítaná el magát?:D

Attól, mert neked más a szépségideálod, nem jelenti azt, hogy csúnya akar lenni, csak mert neki a rövid haj tetszik..

2017. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%
Az attól függ, hogy milyen hosszú a hajad
2017. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kicsit váll alá ér.
2017. máj. 2. 21:14
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
A pár mm-es haj nagyon ronda, főleg egy fiatal lányon. A vállig érő haj sem hajkorona, hanem rövid haj. Ne akard elcsúfítani magad.
2017. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Unokatesomnak pár mm es van, és jól áll neki😊
2017. máj. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Hajrá, max. idiotán nézel ki majd vele :) nem tiétanám megg, de kezdetnek picit hosszabb rövidet javasolnék.
2017. máj. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Ha azt mondod,h ahogy befejeződik az iskola szeretnéd nyárra csak néhány mmesre vágatni a hajad,hogy aztàn nyár végére még is nőjön akkor nem hiszem hogy sok ellenvetése lenne
2017. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez anyukádtól függ, mennyire konzervatív ilyen téren. És speciel engedném, még ha úgy is gondolnám, rosszul állna, mert a haj visszanő, és inkább 16 évesen kísérletezzen vki, mint 26 évesen, amikor már dolgozik. De van, aki tiltaná, mert jaj, a nő a szép hajkoronájától nő.
2017. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!