Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek faterom miért...

Szerintetek faterom miért nemtud megcsinálni alapvető dolgokat illetve miért ilyen igénytelen, vagy csak lusta?

Figyelt kérdés

51 éves túlsúlyos gyakran ilyen vizes ödémás a lába meg elvileg fájnak is neki, DE építőiparban dolgozik fizikai munkásként.


Mondtam neki, hogy segítek lefogyni meg főzök diétás kaját aztán munka mellett tud fogyni. Hát ez nem jött be.


Szóval "kicsit" zavar meg irritál, hogy kb óránként hív engem, hogy vigyek neki innivalót. Kaját "szolgáljak" fel neki.


Mikor itt van a barátom akkor is nyerít hogy kell neki valami.


Amikor meg nem jövök ki neki mondjuk a szobámból mikor hív, akkor kénytelen felkelni és magának összedobni valami kaját. Vagy eszik valamit a hűtőböl, és a kést, vágódeszkát akármit nem dobja be az 5méterre lévő mosogatóba,hanem ott hagyja. Az elfogyasztott termékek csomagolását is ott hagyja az asztalon. Meg konkrétan úgy néz ki az asztal mintha levan okádva, tizsta morzsa. Kíváncsiságból ott hagytam és nem pakoltam el utánna, azt hittem majd magára ismer és rendet tesz. (NEM)


Késő este mondjuk úgy 10-11 óra körül ha kimegyek wc-re, és meghallja vagy megébred rá azonnal szól és akkor tuti kell neki vinnem valamit vagy nasit vagy innivalót vagy mittudom én.

HA NEM JÖVÖK KI A SZOBÁMBÓL 2 NAPIG AKKOR SZOMJAN HAL?


Egyébként anyu mikor haza jön szabadnapján őt is ugráltatja.


Gyerekek most világosítsatok fel. Oké szülő meg öreg, dolgozik, dagi, ad pénzt stb., DE HA KIMONDJA A NEVEMET KONKRÉTAN MÁR ROSSZUL VAGYOK!


Hálátlan vagyok vagy mi? Én vagyok a sz*r?


19/L


2017. máj. 18. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Szülő csak egy van, és ha alapjában véve jó ember, nem verte a családot, nem csinált nektek adósságokat, akkor ennyit megérdemel.

Ha hiszed ha nem, a saját szülő első szavára jobban ugranék mint egy feleség/barátnőjére, hogy miért? Mert a párkapcsolat az nem örökre szól, a legtöbb esetben, a szülővel meg elkíséritek egymást egy egészen hosszú életszakaszon át.


Közhelyes, de amikor gyerekek voltunk, téged is elláttak, ahogy engem is.

Ha Anyu dolgozott mondjuk, és végzett első volt hogy meglásson, és foglalkozzon velem amikor rendbe rakott, utána foglalkozott magával.

Ez a szokás pedig a mai napig megmaradt 24 éves vagyok, Ő 50, ha teleöntöm neki a poharat üdítővel már megjegyzi hogy elég lett volna a felég, maradjon nekem.

24F

2017. máj. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Igen hálátlan vagy. Te magad mondod hogy ödémás, fáj a lába, de nehezedre esik kaját csinálni neki.

ok hogy főzni akarsz neki diétás kaját, de rizzsel meg salátával elég nehéz ám egész napos fizikai munkát végezni.

2017. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oksa értem, köszöntem :)
2017. máj. 18. 23:34
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Tapló, akinek a nők csak cselédek
2017. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos gondolom az építőipar megette.

Ott diétázni nem igazán lehet.

Az viszont tény, hogy ennyire nem kellene magát elhagynia.

Mondjuk nem értem miért nem viszel be egy gyűjtő vizet aztán helló.

2017. máj. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

"Szülő... ha nem verte a családot, nem csinált adósságokat"


Hát mindjárt lehidalok ekkora önfeláldozástól!!!444!négy!! Atyaég! Mintaszülő!!! :DD Ritka az ilyen jó szülő!


*irónia vége*

2017. máj. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon ledöbbentem rajta hogy a legtöbb valasz szerint ez igy teljesen normális..!

Szerintem egyáltalán nem oké az hogy még akkor is képes odahivni/ugráltatni amikor tudja hogy a lányánál van valaki. És az sem hogy naponta ennyiszer az ő segitségét kéri. Azt még megértem ha néha megkéri erre arra,de azért ez már tulzas hogy házicselédnek használja.


De azt még nem irtad hogy ez mindig igy volt vagy csak mostanában..?

2017. máj. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

Öreg????

Valószínűleg egész életében így élt, csak korábban anyád szolgálta ki és az nem volt neked feltűnő. Neki ez a természetes. Beszéltél már vele erről?

2017. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Apád szimplán lusta ráadásul megszokta hogy kinyalják a seggét.

Ezt anyd toszta el, kezdettol nem szabadott volna ilyen szi ten kiszolgálnia öt, meg hagyni hogy mindent széthagyjon maga után.

Te felnőttél, lány vagy ergo az a dolgod hogy elé tedd, amit kér, ennyi.


Apa fütésszerelö, de egyszer nem várt el hasonlot sem. Tud mosogatni, asztalt leseperni (kukába), ha ugy érzi, már tul nagy sulya, akkor megcsinálja ö a diétás kajáját és nem elvárja hogy kiszolgálja a másik.


Szégyen az olyan ember mint apud, egy lusta diszno, és nem vagy hálátlan amiért nem akarod ezt csinálni. Egy életképes, csak épp nyavalygo férfiröl van szo, nem egy magatehetetlen öregemberröl.

2017. máj. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

az #1 válasza nagyon szép - kérdező, szívleld meg.

Annyira taszító az ilyen kérdéseknél, ahogy rávetik magukat a dühödt bosszúszomjas hozzászólók és verbálisan ütik-verik a kérdező által felhozott személyt - akivel valami baj van, akit nem ért meg. Megértőnek és szeretetteljesnek kellene lennünk az emberekkel, ehhez keressük az utat.

2017. máj. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!