Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mi az oka, hogy nem...

Szülők, mi az oka, hogy nem engeditek a lanyotoknak, hogy leborotvalja a lábat/hónaljat, ha zavarja, hogy szőrös?

Figyelt kérdés
Nyilván akinek nem inge, nem veszi magára 😌

2017. jún. 7. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt egy ilyen osztálytársam (lány), akinek nem engedték. Úgy elnyomták szegény lányt, hogy teljesen önbizalomhiányos lett, középsuliba csúfolta is egy másik lány ezért, végül magántanuló lett. Az utolsó hírem róla, hogy leszúrta a "barátját", aki csak szexkapcsolatot akart vele, ő meg azt hitte, hogy ez rendes kapcsolat és mikor a pasi már ezt sem akarta, leszúrta, azóta börtöndben van. Jó nagy lelkinyomorékot lehet csinálni ilyen elmebeteg és alaptalan butaságokkal, mint ez is pl. (nyilván nem csak ez miatt lett ilyen ez a lány)
2017. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Korlátolt marhák. Szerintem azt hiszik azért szeretné a lányuk,hogy tessék a fiúknak. De valóban gonoszak tudnak lenni a gyerekek egymással,akkor miért cikiztetném ki a gyerekemet.
2017. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

Ezt én sem értettem soha.Van most egy osztálytársam(lány)és egyáltalán nem borotválja magát.Amúgy nagyon igénytelenek.Az anyja hülyeségnek tartja,mert nem véletlen van ott (ezt nekünk mondta az egyik osztálykiránduláson,mikor barátnőm mondta,hogy megint kezd szőrösödni a lába és hát erre a kedves anyuka szentbeszédet tartott nekünk xDD).

Amúgy ez az anyuka a nőgyógyászt is hülyeségnek tartja.Nem is megy el(lehet nem véletlen :P)


Én 14 éves vagyok és nekem anyukám ajánlotta fel,hogy megcsinálja.Ő gyantával csinálta nekem,utána magamnak borotvával.Sokkal könnyebb és egyáltalán nem erősödik meg vastagodik tőle a szőrszál(igaz,kicsit gyakrabban kell csinálni,mert nem olyan tartós)


Lábamat meg a karomat nem is borotválom,mert alig látszódnak és épphogy van pár szál xD

Odalent még épphogy csak megigazítottam,mert zavart,de anyának nem is szóltam róla.Ő kérdezte már,de nagyon szégyenlős vagyok,szóval inkább hagytam és megcsináltam magam.


Amúgy,ha te vagy a gyerek,akkor szerintem vegyél egy pici olcsó borotvát és csináld meg magadnak!Gondolom szüleid nem számolgatják meg nézegetik a szőrsálaidat xD Amúgy is mit csinálnának vele ?Visszaragasztanák ?xDD

2017. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
# 13 Mit mondott a KedvesAnyuka a kiránduláson? :D
2017. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

Azt mondta,hogy :


-Jajj lányok!Nem kell borotválkozni (-gúnyos hangnem-),a szőr nem véletlen van ott!!! Csak mert nem tetszik a fiúkádnak,attól még nem kell leborotválni...inkább keress másik srácot,hátha találsz valami normális gyereket(amúgy nincs is pasija xD)


-Meg hogy:-Én sem járok nőgyógyászhoz !(-horkantás-),semmi értlemeeee-(Ezután mindenkit elfogott a hányinger és csak értelmetlenül bambultunk rá,mert ilyen hülye nőt még életünkben nem láttunk xDDD,utána már nem is figyeltünk rá,szegény kicsit kattant :P


Aztán még mondott pár dolgot a pasizásról,meg megpróbált minket felvilágosítani (kb.a gólya hozza a babát szinten...xD),meg a bütykökről kezdett beszélni a régi szerelmi életéről xD

2017. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nálunk nem merült fel ilyen kérdés szerencsére, Mármint hogy anya nem engedne 😃
2017. jún. 7. 21:05
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

En kozmentikus leszek hivatalosan, ugyhogy majd en megszepitem a lanykamat 😚

En is nagyon szoros fajta vagyok sajnos es borotvalni csak a honaljamat borotvaltam, vagy rutkan a labszaramat, tobbi helyen szoros voltam. Borzaszto erzekeny a borom es van h csak masnapra mulik el a pirossag es az erzekenyseg. Nagyon fajt a gyanta es ezert sokszor szoros volt a karom es piszkaltak. Pedig mas lanynak is volt olyan szoros, csak en szep voltam, az meg ilyen csivava fejű. Meg en jol tanultam, ok meg atlagosak voltak. Egyiknek cs rendes munkaja vagy iskolaja. Az ilyen utalatos emberek igy vegzik

2017. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#2 a gyanta eltávolítja az elhalt bőrsejteket ezért egészséges, jót tesz a bőrnek. A borotválás nem egészségtelen, de ilyen kiemelt jó hatásáról én nem tudok.
2017. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
70%
Nem is értem az én osztályomba (12-13 járnak)mivel 6-os vagyok 2 öltöző van egykét lány már év elején át ment mert a kedves szülő nem engedte a szőrtelenítést(okok:szülő idősebb és neki ez már nem fontos a lányának se legyen,azt mondja hogy 12 13 évesen nagyon felesleges még nem evvel kell foglalkozni,ő se szokott szőrteleníteni) de mi meg abban a korban vagyunk hogy néhány lány elkezdett szőrösödni hát év elején egyből kezdődtek a sugdolódások, beszólások,hangos kinevetések,fujozzás egyesek körében ráadásul előttük megunták átmentek a másik (rosszabb kinézetű) öltözőbe evvel a döntéssel csökkent a kritizálásuk év közepén egy idősebb sulinkban tanító régimódi tanár lánya jött hozzánk(persze nem abba az öltözőbe ahova a kirekesztettek kerültek hanem az ugymond ,,menők" öltözőjébe ahol én is öltözök) hát mit kell mondjak nem egy nádszál az alkata ez is kiváltotta egyesekből a röhögőgörcsöt és a fujozást de amikor levetkőzött a lába ésa hónalja is nagyon szőrös volt (most is az ) és még simogatta is na akkor már nekem is sok volt nem kezdtem el csúfolódni mert hát tudom hogy vannak ilyen szülők és van aki így gondolja hogy őt ez nem zavarja de meg volt a véleményem de ez már minden lányból (egy-két kivétellel) kiváltotta a fujjogást a röhögést a rengeteg csúfolkodó szót és erre még egy lapáttal rátett az hogy a lánynak elég öntelt és flegma stílusa volt a lány meg majdnem elsírta magát az első hét után ezért átment ő is a ,,kirekesztett" öltözőbe kicsit sajnáltam de a flegmasága miatt nem anyirra múlthéten a kirekesztett öltöző felújítás alatt álltezért mindenkinek a mi öltözőnkbe kelett öltözni hát most az új csajt mégjobban cikizték már majdnem sírt is a többi "kirekesztett,, azóta leborotválta így hozzájuk nem vágtak egy csúnya becenevet se(vagy volt amelyik nem borotválkozott azóta se de elterelte mindenki figyelmét az új csaj) majd mikor kiment az öltözőből a ruháit kirakták az ablakba és ablakot becsukták a tesizsákját meh kb 2m magasra a szelőző ablak kilincsére (párkányról érték el)akasztották de vissza a témához én még nem szőrtelenítek mert csak lábamon egy picit szőrösödök de nekem ha őserdő lenne hónaljam/lábam helyén mindenképp szőrtelenítenék és anyum ezt nem kifogásolná ez teljesen egyén függő de felejtsük már el az 80/90 éveket mert 2017 van a tévhiteket is felejtsük el hogy sötétebb lesz sűrűbb és ha a kedves anyuka ebben a témában nem add tanácsot/segítséget a lányának akkor csak a lányának lesz rossz hisz a lány vagy leborotválja/legyantázza stb az érintett helyeket és esetleg nem megfelelően teszi ezt elvágja a lábát (tudom nem súlyosan de akkor is),kipattog vagy a másik lehetőség az iskolába a lányok (valahol még a fiúk is) rendesen kiközösítik és csak depis lesz a lány vagy egy barátja se lesz és az nagyon sz@r érzés én így gondolom
2017. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

Kedves előző válaszoló :) Lehet,hogy még csak 6.-os vagy,de akkor is ismerni kéne a vesszőt,mert így az egész szöveged egy nagy katyvasz.

Egyébként nagyjából egyetértek veled.Szóval,ilyen dolgok miatt nem kell bántani a másikat,kivéve,ha LE SEM AKARJA borotválni az illető !

Ismertem ilyen gyereket is.Olyan erdő volt a hónalja alatt...az egyik napközis tanárnak is egész esőerdő van a hóna alatt.Elég gusztustalanul néz ki.

2017. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!