Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket zavarna, ha a lányotok...

Titeket zavarna, ha a lányotoknak mindig tehetős, gazdagabb párja lenne?

Figyelt kérdés

Ez egy tegnapi beszélgetés miatt jutott eszembe. Mondta az egyik barátnőm, hogy az ő szülei biztosan nem viselnék ennyire simán, hogy eltartanak, vagy hogy az összes barátom "elkényeztetett" a kapcsolataim alatt.

Nálunk otthon ebből sosem volt baj, három barátomat mutattam be a családomnak és ha találkoztak mondjuk egy családi esemény miatt, elbeszélgettek és ennyi. Sosem kaptam megjegyzést, hogy milyen az anyagi helyzetük, vagy bármit.


Csak most elgondolkoztam, hogy talán zavarja őket, de nem akarják mondani?

Egy ilyen helyzet zavarja a szülőt?


Én sem vagyok szegény, nem a pénzük miatt érdekeltek sosem a férfiak, akikkel együtt voltam.


2017. máj. 20. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ,hogy merre fog haladni ez a kapcsolat.
2017. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavarna, mert tudom hogy a lányaim semm esetre sem pénzért lennének valakivel.

Azt meg nem várhatom el tölük, hogy csak azért keressenek csóró valakit maguk mellé, mert van olyan idióta, akinek ez probléma.

2017. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem az apja korabeli nem zavarna. Az zavarna, ha lanyom nem tanult es direkt ilyen idosebb pasikra hajtana, mar csak azert is mert ebbol nincs jovo vagy legalabbis nem boldog. Engem elsokent a termeszete, iskolazottsaga, tervei, intelligenciaja erdekelne a csaladi asztalnal, nem az anyagi dolgai.
2017. máj. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Az hogy tehetős-e vagy sem, az nem zavarna, nincs közöm hozzá.


Ha viszont a lányomat eltartanák, az nagyon zavarna. Ha egy nőt a palija tart el, és nem ideiglenesen a gyereknevelés miatt, az a kiszolgáltatottság melegágya, és ilyet nem akarnék a lányomnak.

2017. máj. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Ha nagyon nagy a különbség, az nem jó. Párod szülei mit szólnak hozzá? Ha őket sem zavarja, miért lenne baj?
2017. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Volt már nagy korkülönbséggel is kapcsolatom (10-15 év), de működőképes volt a dolog, más miatt lett vége.


Van két diplomám, beszélek három nyelvet a magyaron kívül, szóval nem kéne az utcára mennem. Nekem is nagyon fontos az anyagi biztonság és figyelek arra, hogyha kell, akkor egyedül is képes legyek boldogulni.


A mostani barátommal nincs közöttünk nagy korkülönbség, én 24 éves vagyok, ő 30, ez szerintem nem vészes kategória.

2017. máj. 20. 13:12
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk biztosan kinéznének a családból, nem szeretik a naplopó lusta élethez való hozzáállást.
2017. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Dobai Gabriella válasza:
89%
Engem nem zavarna amíg a lányom boldog. Nagy különbség van a kényeztetés és az eltartás között. Ha eltartanak akkor feladod a szabadságod, automatikusan előbb utóbb személyiség zavar is felléphet az eltartottnál. Tehát az nem zavarna ha kényeztetik a lányom, mindaddig amíg tudom hogy egyedül is meglenne anyagilag.
2017. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Dolgozol?
2017. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha te tanultál, dolgozol nem zavarna. Legalább van eszed. Ha viszont ezek a pasik apád korabeliek lennenek, az zavarna , ott már nagyon kilóg, hogy miert vagy velük.
2017. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!