Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámmal összevesztem a szerenc...

Apámmal összevesztem a szerencsejáték miatt. Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Na szóval,fel akartam adni a tippmixet.Mivel nem vagyok még 18,ezért a szüleim szokták feladni.Egyik nap elhatároztam,hogy most sok pénzt teszek rá.Apám úgyis dolgozni ment,megbeszéltük,hogy mire tegyen és mennyit.Én megnéztem a meccset,míg elvolt,és nyertem.Nagyon boldog voltam,nem lettem nagyon gazdag,de azért meglátszik a számlámon.Majd nem sokkal később hazaért a munkából.Kiderült,hogy csak pár ezerért adta fel,mert azt hitte,hogy úgyse nyerek és csak meg akart kímélni a veszteségtől...Én kiakadtam,mert bíztam benne,hogy feladja,mint mindig.Mondtam neki,hogy követelem a pénzt,amit nyertem volna,de szerinte meg nincs igazam...Szerintetek?
2017. jún. 13. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
22%

És itt is igaz a mondás, szerencsejáték aláássa a családi békét.....

Legközelebb ne légy lusta l, add fel Te.

2017. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy nem tudom feladni,mert nem vagyok még 18...
2017. jún. 13. 20:46
 3/67 anonim ***** válasza:
73%
Nem lustaság, nincs 18, nem adhatja fel. Hát ez szívás, fiam. Nem tudsz vele mit csinálni, nem jól jött ki a lépés.
2017. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim válasza:
49%
Mennyit buktál?
2017. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
69%

Igazad van, mert beleegyezett, hogy feladja, és mégsem ahhoz tartotta magát, amit megbeszéltetek.

Pénz miatt viszont nem veszekednék az apámmal, főleg nem létező pénz miatt.

2017. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
39%
Apádon ne követeld a pénzt, amíg ő tart el.
2017. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
41%

Az o szemszogebol is latnod kellene a dolgokat. Mar az nagy dolog hogy kiskorukent hagy szerencsejatekozni.

Bar apad hibas, ertheto hogy miert csak kis osszeget tett fel. De az hogy te kovetelozol, eleg szanalmas huzas.

2017. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
74%
Legközelebb kísérd el apukádat, vagy tippmixelj akkor, ha már 18 vagy.
2017. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
62%
Nincs igazad, és apád helyében nem támogatnám a kialakuló játékszenvedélyedet.
2017. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:
Ez mióta játékszenvedély? Több millióan lottóznak meg szerencsejátékoznak...
2017. jún. 13. 21:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!