Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Kifizetnétek (vagy...

Szülők! Kifizetnétek (vagy legalább a felét) a gyereketek fog implantátumát?

Figyelt kérdés
Az egyik fogamat ki kellett műteni, aminek a helyére szeretnék egy pótlást és az implantátumot találom a legjobb megoldásnak. Már jó ideje járok egy magán fogorvoshoz, akiben megbízom és abszolút meg vagyok vele elégedve, ő is ezt a megoldást javasolta. A beavatkozás kb. 200.000 körül jönne ki, persze ezt így nem lehet megmondani előre mert több mindentől függ a végső ára. Ettől függetlenül én maximum 100.000 forintot tudnék belefizetni....(még tanulok, nincsen saját jövedelmem) Tudom, hogy ez végső soron az én szüleimen múlik, viszont tudom, hogy ez nem kevés pénz és ezért vagyok kíváncsi az itteni szülők véleményére is.
2017. jún. 13. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Ki.
2017. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Ma ez a második szülők fizetnétek-e kérdés. Szerintem lényegtelen ki mit mond. Ha anyádékkal jó a kapcsolatod és nem egyik napról a másikra éltek valószínűleg kifizetik.

Ha épp, hogy megtűrnek otthon akkor nem fogják. Ha hónap végén nincs mit enni akkor sem fogják. Ha magasról tesznek a száj higiéniára akkor is elfelejtheted mert fölöslegesnek gondolnák. Te ismered őket.

2017. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

Egy fog 200.000 ft? 🤔🤔

Fogorvos leszek, az qrva isten....

2017. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Most fizettunk a gyereknek 600 ezret a fogszabalyozasert. Ezt is kifizetnem.

Az elottem szolonak uzenem, ha teheti akkor tanuljon fogorvosnak, hihetetlen penzeket keresnek. De iszonyatosan kell am tudni is ott! Ez nem az sztk kategoria...

2017. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen ki, kivéve, ha olyan anyagi körülmények közt lennénk, hogy ez nem lehetséges.
2017. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

600ezret, azt hogy? :D Nekem csak 5k volt xDD

Szerintem is a szüleiden múlik, de én kifizetném, ha a gyerekem lenne ilyen helyzetben. Ha értelmesek, le jön nekik, hogy nehéz helyzetben vagy, tanuló, és az Ő gyermekük. Bár ha nem értelmesek, remélem akkor is :D

2017. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelmű,hogy ki ... Nekem már felnőtt a lányom ,sőt egy unokám is van ,de mindig segítettem a gyerekem .Most is ,hogy már családja van ,kérnie se kell .Nem szorulnak rá,de mindig veszek nekik ezt azt ,az unokámnak is ruháktól kezdve bármit .Ez így természetes ,kire költsem a pénzem,ha nem a családomra ? 68N
2017. jún. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Ki!

Nekem anyamek nem foglalkoztak a fogammal mikor gyerek voltam, kellett volna nagyon fogszabalyzo, de le sem sz...rtak. Hiaba mondtam nekik, hogy engem zavar, azzal jott, hogy neki sincs mar meg egy csomo foga, mert kihullott a terhesseg miatt, meg kulonben is, magamnak rontottam el azzal, hogy csikorgatom ejszakankent.

25 evesen tudtam megcsinaltatni vegre, mikor mar dolgoztam, akkor is hitelbol ment, mert nekem volt annyi fizum, hogy ki tudjam fizetni.

De ahogy a tobbiek is mondjak, tokmindegy hogy mi itt mit, es milyen indokkal mondunk, a szuleidtol fugg, hogy ok mennyire segitokeszek vagy mennyire engedhetik meg maguknak.

2017. jún. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
* mert nekem NEM volt annyi
2017. jún. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
6-os, úgy volt 600, hogy 150-150 volt az alsó-felső fogsorra a szabályozó. Havonta volt 15.000 az állítgatás, ezt másfél éven keresztül. Plusz ha még a röntgenek árát is beleszámolom, több lett, mint 600.
2017. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!