Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 21 gyereketeknek kifizetnétek...

21 gyereketeknek kifizetnétek a szemműtétjét?

Figyelt kérdés
Ha nagyon vágyik rá évek óta,de még nem dolgozik és nem tudja magának megcsináltatni?
2016. dec. 11. 16:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

21 éves*

(elnézést a hibáért,légyszi a kérdésre válaszoljatok,nem kell leírni 10x,hogy elírtam)

2016. dec. 11. 16:15
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen, minden habozás nélkül, ha módomban áll.

Első a gyerekem egészsége, boldogsága. (N)

2016. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy sportol és nagy hátrány a szemüveg ebben a sportban , többek között emiatt is szeretné annyira a műtétet. De a mindennapokban is szuper lenne nyilván. -8-as szemről beszélünk.
2016. dec. 11. 16:21
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Mondjuk kérdés, hogy nem romlik-e vissza? Azt szokták mondani, hogy az egyetem végét várjuk meg a szemműtétekkel, mert ha utána sokat olvas az ember, akkor többet romlik vissza, mintha utána "kíméli" a szemét.
2016. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 DuplaKV ***** válasza:
98%

Először inkább megkérném, hogy használjon kontaktlencsét, mivel magas dioptriánál (ha még nem állt be véglegesen) nem igazán jó ötlet a műtét, mert hamar elkezdhet újra romlani. (Nekem legalábbis ezt mondta az orvos tavalyelőtt, és ezért nem lett megműtve a szemem.)

Ha már beállt a dioptriára, akkor természetesen megcsináltatnám neki.

2016. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze.
2016. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A dioptria beállt neki, 4 éve nem romlott.

A kontaktlencse már volt próbálva,több fajta is,de nem bírja a szeme. :(

2016. dec. 11. 16:40
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

én 18 évesen megcsináltattam, lényegében a szüleim állták (karácsonyi, szülinapi pénzek)


életem legjobb döntése volt


engem is sokan riogattak, hogy még romlani fog, de ezeknek nem kell bedőlni


el kell menni megnézetni, elég jó valószínűséggel megmondja az orvos,hogy várható-e még romlás vagy sem


nekem pl 12 éves korom óta nem romlott, de egy ismerősömnek 27évesen kellett új szemüveget csináltatni

2016. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
az meg hogy kifizetném-e, nem kérdés
2016. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
ha lenne rá pénz, akkor persze
2016. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!