Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha 16 éves...

Mit szólnátok, ha 16 éves lányotok tudomásotok nélkül befestené a haját?

Figyelt kérdés
Fel hete festettem be a hajam mar szinte fekete szinu sotetbarnarol teljesen feketere, csak par arnyalat kulonbseg volt. Ti duhosek lennetek, ha ezt csinalna a gyereketek?

2017. jún. 16. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

egyszer nálam volt az unokahúgom, 8 éves volt.

az anyja kívánsága az volt hogy mivel elég duci volt próbáljak neki nem hízlaló ételeket adni.

szegénykém egész nap csak a tv előtt ült és csipszet evett, nálam más élet várta a nyári szünetben.

kivittem a játszótérre ahol barátokat szerzett, és minden nap kint játszott.

az ételre nem panaszkodhatott, azt mondtam bármit kérhet a boltban de ételt nem.

pár napig duzzogott, aztán előjött azzal hogy fessem be a haját vörösre.

kiegyeztünk egy hajszínezőben.

beszíneztem a haját vörösre, lefogyott pár kilót és tök vidáman ment haza pár hét múlva.

persze az anyja őrjöngött, de szerintem jó móka volt :D

most már kezdek félni hogy mikor az én lányom lesz nála a szünetben ő is más színnel jön haza de szerintem nem panaszkodhatok :D

37/l

2017. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!