Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha azt mondja az anyukád hogy...

Ha azt mondja az anyukád hogy megkérdőjelezem milyen anya vagy, mit szólnátok hozzá? Csupán azért mert megbüntettem a tanulni nem hajlandó állandóan hazudozó 13éves lányomat azzal hogy nem engedtem el valahova.

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy 2lányunk van,a kisebbik fele annyira sem érdekli mint a nagyobb,nekünk ez borzasztóan fáj,most ráadásul 8honapos terhes vagyok a kisfiunkkal....
2017. máj. 19. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem érdekelne a véleménye, mert ha ilyen a lány, érthető, hogy nem engeded el valahova.

Viszont ha nem is törődnék a véleményével, kicsit rosszul esne, mert igazságtalanul ítél meg.

2017. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

1. Nagyon jól mondta , te neveled a lányodat neki most a suli a legfontosabb nem a fiúzas vagy egyéb dolgok.

Anyuka meg ne szóljon bele..

Amíg lanyod nem teljesíti kötelességét addig semmi jót ne varjon..

Csak így tovabb ne halgass senkire ;)

2017. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

És mindezt lehetőleg a lányod előtt?

Mert akkor nem érdekelne, hogy az anyám, kitiltanám, ... legalábbis annyi időre, míg elgondolkozik, hogy a szülő tekintélyét nem ássuk alá és bocsánatot nem kér.

2017. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt most éppen nem a lányaim előtt mondta,de ettől cifrábbakat is vágott már a fejemhez igy hogy a gyerekek hallották.Mindenbe beleszól de csak a nagy lányom ügyeiben,volt rá példa hogy a gyámüggyel fenyegetett (hogy mit akar ott mondani nem tudom) nem tisztel egy kicsit sem,felülbírál minden döntésemet.Most eljött az a pillanat hogy nem akarom a családom közelébe engedni.Nincs a lányom előtt tekintélyem mert tudja hogy mama majd megvédi és nekem támad ha nem a nagyi nevelési elveit követem.
2017. máj. 19. 22:23
 5/8 anonim válasza:
69%
16F szülőnek sokkal nagyobb a tekintélye mint a mamának én az anyuka helyébe kitíltanám a házból és megmondanám neki hogy amíg nem látja be hogy nem az ő életéről van szó és nem kéne felülbírálnia a lányát addig ne is jőljön
2017. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Itt az ido anyadtol tavolsagot tartani es kizarni az eletedbol.
2017. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Legfőbb ideje megszakítani a kapcsolatot a nagymamával, amíg még nem okoz végleges hibát. Ha nem túl késő máris. Mindenesetre én nem engedném többé a családom közelébe.
2017. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért azon elgondolkozhatnál, mit rontottál el, hogy ennyire nincs bizodalma a lányodnak feléd. Miért kell neki egyfolytában hazudoznia neked? Nyilván tart tőle, hogy mi lenne a reakciód, ha megtudnád az igazat. Fél tőled.

Kérj tanácsot édesanyádtól azzal kapcsolatban, hogy hogyan állíthatnád helyre a lányod bizalmát?

2017. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!