Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak akkor áll szóba velem ha...

Csak akkor áll szóba velem ha kitakarítok?

Figyelt kérdés

Apukámmal élek aki egésznap dolgozik kivéve hétvégente de még akkor is nekem kell takarítanom.

Mindennap csinálnom kell valamit itthon és ha nem végzem el akkor elkezd teljes hangerőből rám kiabálni félórán keresztül nos ez 8 éves koromtól tartott mostanáig 17 vagyok.

Semmi szeretet nem kaptam tőle de elvárja hogy mindennap legyen kitakarítva. Nem is hagyja hogy megöleljem és sosem boldog amikor velem van. Másokkal mindig más hangnemmel szokott beszélni.. Mit tehetnék?


2017. jún. 28. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Beszéld meg vele! Takaríts ki szépen, hátha örül majd meg hogy ne kiabáljon amikor egyből hazaér, szedd össze magad és nyögd ki.
2017. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ja, mert kilenc év után biztos leesik neki hogy esetleg szerethetné a gyerekét....
2017. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire feltételhez köti a szeretetét, ez kb rabszolgatartás már.Szerintem ahogy lehet, menekülj
2017. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

De miért nem lehet kitakaritani magadtól? Egyébként minden nap ott kell takaritani ahol sok a kosz , tehát sokat csináltok.

De ha kitakaritanál rendesen és mikor haza jön a fater és normálisan megmutatnád neki lehet máshogy állna hozzá. Mert nyilván ő is bele unt már hogy mindent mondani kell , noszogatni téged.

2017. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Oszinten mi mas dolgod van ? O dolgozik te hazimunkat vegel
2017. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Bele ne szakadj, bakter, képzeld, én is 13 éves koromtól vittem a hztartást (főzés, mosás, takarítás, kertlocsolás, kapálás), mert ő egész nap dolgozott és lesült volna a bőr a képemről, ha mindezeket neki kell még megcsinálnia, mikor végre pihenhet.


Neked csak a suli van, ami feleannyira sem megterhelő, mint a munka - főleg, ha fizikai napi 10-11 órában.


Egyébként meg mit gondoltál, ha elköltözöl a lakás puccba vágja magát?

Hát, nem akkor is neked kell takarítani akár x óra meló után.

2017. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Leesett valakinek hogy nem a takarítás a baj, hanem az ha nem úgy ugrál a kérdező ahogy az apja fütyül, akkor nyolc éves kora óta üvölt vele? Marhára akarhatta hogy nála legyen a gyereke. Az meg hogy "csinálod amit mondok, vagy megfélemlítelek" nem nevelés, hanem idomítás- vagy még az sem. Így kell bánni a gyerekkel? Miért csak akkor beszél vele ha utasítja valamire vagy lecseszi? Ez nem család...
2017. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!