Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám az arab pasikat választo...

Anyám az arab pasikat választotta helyettem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A napokban is kiírtam egy kérdést hogy anyám telefonmániás. Viszont ez egyre rosszabb... már nem csak úgy webkamerázik velük, hogy este elvonul, hanem nappal is, úgy, hogy én is itthon vagyok, meg apám is. Előbb már szinte majdnem összementünk, mert direkt kikapcsolom a wifit, hogy ne tudjon kamerázni... tudja, hogy ezért csinálom, és mondta hogy ki ne merjem kapcsolni a wifit mert elveszi a telefonomat stb. Én meg mondtam, hogy engem nem érdekel, nem fog még ezzel is tönkretenni, es mondtam hogy ameddig nem fejezi be, addig ne is szóljon hozzám, és menjen valami pszihológushoz. Megharapott, és azt mondta hogy akkor nem fogunk beszélni, és én se merjek hozzászólni. Tehát itt vagyunk most. Mondjuk mióta van telefonja, azóta egy nap kb beszélünk 5mondatot és ennyi. De ezek után.. mondjuk, nem is tudom, hogy erre mi lehetne a megoldás, ameddig itthon lakok, szerintem nem is lesz, csak jó magamból kiirni a dolgokat.

2017. jún. 29. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mindketten menjetek pszichológushoz. Ő mert harap mint egy gyerek, te meg mert annyira el vagy szállva hogy azt hiszed parancsolgathatsz az anyádnak. Nem irányíthatod. Ha bajt kavar, magának kavarja. Írtad hogy nagyon rossz a kapcsolatuk apukáddal. Mit vársz tőle? Maradjon egy számára rossz helyzetben csak mert te úgy akarod?
2017. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mit várok tőle? Hogy ne akkor mutogassa magát amikor itthon vagyunk. Ez olyan nagy kérés talán? Bocs, hogy nem tetszik, hogy anyám mivé válik, vagy ez normális, és elfogadható?

Nővéremet is lerázogatja ha felhívja, meg azt mondja hogy nem ér rá, mivel ezekkel foglalkozik.

2017. jún. 29. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudtok, pakoljatok és költözzetek, hagyjátok magára. Egy ilyen mentalitású emberre máshogy nem lehet hatni. Mindenesetre sajnálom!
2017. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért érdekelne mit élt át a házasságában hogy ide jutott..... Értrem hogy ez neked rossz, de ettől még nem kellne úgy viselkednetek- mert te se vagy különb - mint a hisztis gyerekeknek. Ha megfeszülsz is azt fogja tenni ami jó neki. Belelgondoltál, hogy esetleg azért most csinálja ezt mert már nem vagy gyerek sem te, sem a nővéred? Hogy úgy érzi ő is élheti az életét mert már nem kell rátok vigyázni? Bár meggyőződésem hogy az arab pasival nagyon rossz lóra tett, de az ő élete az ő döntése, felnőtt ember. Az meg fura gondolat hogy "helyetted " választotta az arabot. Nem helyetted. Apád helyett- ha ezért elfordulsz anyudtól, az nem az ő, hanem a TE választásod lesz.
2017. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
:(
2017. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Na jó, azért a legnagyobb mértékben tényleg az anya a hibás, nem a kérdező :D

Nyilván nekem is rosszul esne, ha az anyám hirtelen ennyire megváltozna és elhanyagolna, és helyettem idegenekkel foglalkozna. Nálam ez lenne az a pont, ahonnan én is lesz-rnám hogy mit csinál, ahogy ő teszi velem, és élném a saját életem. Ha rájönne hogy ez így nem jó, szívesen segítenék neki rendbehozni az életét, de nem próbálnék minden áron megváltoztatni egy olyan embert aki nyilvánvalóan sz-rik a fejemre.

Azért sajnálom anyukádat, hogy lelkileg annyira a padlón van, hogy még egy f--szverő arab figyelmének is ennyire örül. Ezt maximum úgy tudjátok megoldani, hogy apáddal leültök vele beszélni, mert azért ez elég durva, hogy ilyen rossz kapcsolatban vannak.

2017. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Vannak arra megoldások hogy ne kamerázzon nem fogom elárulni hogy hogyan lehet őket használni sajnállak,amúgy mit értesz az alatt "úgy webkamerázik"?Én a helyébe megbeszélném vele a dolgot hogy többet kell veled foglalkoznia amúgy részedről sem volt helyes hogy az internetet kikapcsoltad.
2017. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Hagyjátok már a pi csába! Ez a kamut rendszeresen kiírja, és egyere több arab pasija van az anyjának...először csak tablete volt, aztán férjhez skart menni blabla
2017. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó valakivel keversz, én soha nem írtam olyat hogy volt tabletje.
2017. jún. 30. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!