Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A Nándor név miért nem tetszik...

A Nándor név miért nem tetszik az embereknek?

Figyelt kérdés
Barátikörömben szóba jöttek a fiú nevek. Én a Nándort, Ivánt, Simont, Mihály Gergelyt mondtam, mindegyik egy "híres" emberhez kötődik (utóbbi kettő inkább együtt tetszik mint külön-külön, szerintem jó hangzásaval-akár Gergővel is). Erre nagyjából többen mondták, miért akarok szegénnyel majd kitolni, miért nem vmi modernebb nevet adok neki. Hát azért, hogy ne legyen rajta kívül még 6 Bence meg Zalán és Noel etc...

2017. júl. 2. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszik a Nándor. :)
2017. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%

Nekem pont, hogy a Nándor tetszik jobban, mint a Noel. De változnak a korok, régen az volt a gyakoribb, most valamilyen érthetetlen okból kifolyólag a Noel a menő.

És amúgy mindenkinek más az ízlése, nem baj, ha nem tetszik mindenkinek.

2017. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem csak a baratikoromben de a csaladban sem tetszik senkinek, pedig egy szamunkra igen szimpatikus, peldakep erteku ember utan tetszett meg mar 5evvel ezelott :)
2017. júl. 2. 19:35
 4/22 A kérdező kommentje:
Meg en azt sem ertem, miert jo ha az en gyerekemen kivul vannak meg 6an. Oke, mindenkinek mas az izlese, de ha elkialltom magam, hogy Bence egybol 6an hatraneznek...
2017. júl. 2. 19:37
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Semmi baj a Nándorral. Nemcsak a normális magyaroknak tetszik, de sok külföldi ismerősöm is dícséri. Akiket magyar nevekről kérdeztem.

Pont a Bence, Noel, Zalán, Patrik ronda név. A Marci pedig baromfi név.

2017. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon jó név, olyan férfias.

Egyébként attól nem modern egy név, hogy gyakori. A Bence a Benedek egyik változata és a Noel pedig egy francia eredetű név.

2017. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%

A Nándor és a Gergely tetszik.Becézve is jók.Nándi, Gerri, Gergő.

A többi nekem nem tetszik.

2017. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Miért ne tetszene? 2016-ban az első 100-ban volt a Nándor a 63. legnépszerűbb férfinévként.


Szerintem erre bőven lehet mondani, hogy népszerű, ha nem is a legdivatosabb név.

2017. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%
Szegénynek legyen Mihály a neve? Miért keserítenéd meg ezzel a névvel az életét?
2017. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a Nándor(Nándi becézéssel),tetszik.

Meg a Gergely is szép.

2017. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!