Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért vár el tőlem...

Anyukám miért vár el tőlem lassan túl sok mindent?

Figyelt kérdés

12/l

A helyzet az,hogy ilyen fő tárgyakból elvárja hogy max.egy negyesem lehet(matek, német,irodalom,nyelvtan)A matekból véletlenül becsúszott egy 2.negyes is.Ki volt akadva,hogy azt hogy lehetett elrontani,stb.Kituno lettem.Tanulassal nekem sosem volt problémám.viszont a sport.Anya elvárja,hogy sportoljak a tanulás mellett tökéletesen jól,hiba mentesen,kitartóan.Tancoltam 5 évig de a vége felé betelt a pohár,úgyhogy ott hagytam.Karateztam fél évet,de gyűlölték.Most ott vagyok,hogy semmi,de az igazat megvallva,nem is szeretnék más sportot kipróbálni.Tudom,vannak olyanok akik sport mellett kitűnően,meg minden,de én érzem hogy ez sok.Hogy érzésem meg anyuval,hogy szeptembertől nem akarok semmiféle sportot űzni?



2017. júl. 5. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Beszéljen*

Ja és az kimaradt,hogy nem csak ezek vannak,nekem ezek azok,amik miatt tényleg gyűlölöm a hetkoznapokat

2017. júl. 5. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is majden ilyenek a szüleim, elvárják, hogy 4-esnél ne legyen rosszabb jegyem. Ameddig az iskolámban volt a röplabda, addig mennem kellett, de amióta máshol tartják, már nem muszálj.
2017. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy osztálytársam akitől az anyja megköveteli hogy mindenből kitűnő legyen, dolgozzon suli mellett és tagdíjat/ruhát/külön tanárt/versenyre nevezési díjat/bérletet magának fizessen, ha meg pénzt kérne valamire akkor az a baj hogy kunyerál. Szegény lány majdnem idegbeteg és megszállottan tanul az anyja miatt. Igaz a legjobb tanuló az osztályban, de minden nap 9-10 körül ér haza edzésről, utána 2-ig tanul (vagyis inkább magol), utána reggel kel mert indulnia kell a buszhoz, és így tovább. Jövőre fogunk érettségizni. Lehet sportolni suli mellett, persze, én is ezt teszem, viszont mióta sportolok, hiába kevés edzésünk van csak, sokkal fáradtabb vagyok, van amiből egy teljes jegyet rontottam. Mondd el anyudnak, hogy te úgy érzed ez a kettő most nem fétne meg egymás mellett, főleg hogy nincs olyan sport amit kifejezetten csinálnál is. Ha nem értené meg, hozd fel hogy romolhatnak a jegyeid, és talán nem leszel kitűnő (ami azért szerintem nem tragédia)

18/l

2017. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, pont nem írtam le: osztálytársam kenuzik, úszik, fut egy kemény sportiskolában
2017. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sportra kényszeríteni valakit h*lyeség.

A mozgás szeretete a lényeg, ha nem élvezed, akkor nem ér semmit.

Beszéld meg anyukáddal, hogy ehhez most nincs kedved (ne azt mondd, hogy a tanulás miatt, egyszerűen nem akarod csinálni!)

Esetleg vess be egy olyan új hobbit, amit te is szeretnél, és anyukád is szívesen vesz.

2017. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!