Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem engedi hogy új...

Anya nem engedi hogy új telefont vegyek de nem tudom miért?

Figyelt kérdés

És nem tudom miért a régit egész nap töltőn kell hagyni mert akkor is merül ha nem használom.

Már elvittem hogy vegyek a vodafonba új töltőt neki stb...

És még nem is neki kéne kifizetnie az egészet mert én is adnék bele

Az új töltőmet amit szintén a sáját pénzem ből vettem a tesőm kiszakitotta a konektorból és már nem tölt rendesen öszességében minden baja van a telóak ezen kívűl.

Mondtam neki ma is ,hogy elviszem a vodafonba ês erre azt mondja "már megint tönkre tettem " montam neki ,hogy ez most a tesóm volt ő erre azt modja fogj mindent a másikra

Meg elkezdi apának hogy nehogy vegyen nekem egy újat és pedig nem kellene nekem Iphone .meg ilyen nagyon drágák

és úgy megérteném ha rosszúl álnánk anyagilad de nem tudom modjak is néha ez ügyben mit tudtok tanácsolni? Vagy törődjek bele és gyűtsem a pézt addig míg ne lesz elé ? Kort is írjatok létszives és hogy ti mit tennétek ?tudom hosszú lett

?


2017. júl. 29. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és anyit a dolgaimra vigyázni szoktam és nem szoktam összetörni őket
2017. júl. 29. 20:37
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Hát először is, te nagyon elvagy tévedve.

Vélhetően azért merül olyan gyorsan, mert rossz az akkumulátor bent(régi). A töltő az meg nem igazán lényeg.

Esetleg túl sok felesleges program fut a háttérben ami nagyon szívja az akkumulátort meg ilyesmi..


Első kérdésem: Hány éves vagy?

Második kérdésem: Mi célt szolgál neked a telefon hogy ennyire nélkülözhetetlen?

Harmadik kérdésem: Most akkor rosszul álltok anyagilag vagy nem? Ez nem teljesen érthető.

2017. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

14 nem állunk rosszul anyagilag.

Elvittem egy ilyen eletronikai szakülzetbe ott megnézték a telefonont az mondtá k ez nem aku hiba ,

2017. júl. 29. 21:06
 4/13 A kérdező kommentje:
És 1 éves a telefon ja és ezt szoktam használni pl tanulashoz ha meg kell nézni valamit meg forditáshoz ok most nincs suli de amikor van akkor használom
2017. júl. 29. 21:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Vélhetően azért mert félnek hogy az is ilyen állapotba kerül 1 év után mint a mostani.

2017. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1 eves telefonra meg kene legyen jotallas.

Gondolom nem tegnap ota van baja, ha mar meg is nezetted, meg toltot is vettel hozza, bar nem derult ki, hogy azzal jobb lett -e.

Tudom toltore, akksira nincs...de en akkor is elobb gatanciaban probaktam volna megnezetni, es ha ott azt mondjak akksi v. tolto hiba van, akkor egyertelmu. Ha meg nem az a baja, akkor javitjak.

Amugy azt sem ertem miert a vodaba mesz toltot venni, rengeteg helyen lehet joval olcsobban venni tartozekokat...

Azzal sanos nem tudok mit csinalni, ha szuleid nem akarnak venni neked uj telot, de ha hasonlo kategorias 1 evig sem mukodo telefont vetetnrl helyette, akkor inkabb azt mondom sporolj inkabb egy normalisabbra.

2017. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm a válaszokat anyi hogy a környékünkön nincs sok ilyen hely azelőt menntem ilyen eletronikai üzletbe adtak egy töltők mndtam kipróbálhatom azt mondták nincs próba példány és már nem.is figyeltek hazamentem beraktam a konektorba és nem volt a telefonba jó pedig vittem a régi töltőt hpgy ilyet küldök
2017. júl. 29. 21:21
 8/13 A kérdező kommentje:
* kérek
2017. júl. 29. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az akku élettartamáról azért az ember maga is tehet

Pl. úgy intèzze hogy olyan 15-20százalékra merüljön le és utána pedig EGYHUZAMBA 100-ra tölteni (közbe azért ne vedd le semmire mert minden uj rátevés uj töltésnek számit és a litiumakksi kb. 300 töltés után a teljesitmény kb 80százalékát adja csak le

én azt mondom akkor is akksi hiba, vagy tul sok alkalmazás fogyaszt

ezekre figyelj

ill. nyomd ki a netet/gps-t ha nem kell

2017. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

okostelók azért is lemerülhetnek gyorsan, mert sok app meg szolgáltatás fut amitől sok energiát fogyaszt.

Nekem is pár óra alatt lemerült, aztán csináltam egy hardver reset-et gyári alapértékekre visszaállítást és egyből megjavult.

2017. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!