Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám ki akar...

Mit tegyek ha anyám ki akar küldeni ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Most ki akar küldeni a 36 fokba az udvarra hogy ücsörögjek ott és lessek ki a fejemből. Odakint megpusztulok az alapján, hogy pár percet voltam kinn nemrég. Megmondtam neki hogy ilyen melegben nem megyek ki, erre azt válaszolta hogy akkor üljek gépnél éjjel nappal.


Azt is mondtam hogy később megyek ki (19.-19.30 körül), amikor talán kicsit hűvösebb lesz. Persze azt nem engedi, hanem hogy most menjek ki és kész.



2017. aug. 1. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Este 7 és fél 8 között sem lesz kevésbé meleg, max. 1-2 fokkal.


Szerintem ő akar a gép elé ülni. Vagy más olyan dolgot csinálni, amit nem akarja, hogy lásd. :) Más ötletem nincs, miért zavar ki ebben a forróságban.

2017. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A megoldás egyszerű: a mindenfajta értelemtől mentes rinyát különválasztod az építő jellegűektől, és ami csak rinya, azt figyelmen kívül hagyod.
2017. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ülj a gép elé, és panaszkodj anyádra. Mondjuk ne menj ki ha nem akarsz, mert mit fog vele csinálni? Erőszakkal kirángat az udvarra? Értelmetlen a kérdésed.
2017. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Vihar a biliben...
2017. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak azt akaja, hogy ne a gép előtt ülj egész nap. Csinálj valami mást, házimunka, olvasás, bármi. Ki én sem mennék ilyen melegben csak úgy.
2017. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

1-es vagyok. Utolsó válaszoló! Jó, oké, megértem a te verziódat is, de szerencsétlen minek üldögéljen kint az udvaron, ha anyunak éppen az jön kapóra? Most nézem, elmúlt 7 óra, már kint van magától is. :D


Kérdező! Hány éves vagy? Kicsit röhejes a kérdésed ugyanis. (Bocsi.)

2017. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
6-os, hol írtam, hogy üldögéljen kint az udvaron? :D (5-ös voltam)
2017. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
7-es! Hoppá, azt tényleg nem írtad. Ezt benéztem. Mea culpa! :)
2017. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

A kérdés este 6-kor született, a kérdésben benne volt, hogy MOST akarja az anyukája kiküldeni az udvarra. Attól, mert délben 36 fok van, este 6-kor azért már kicsit kellemesebb az idő. Nincs érdemi különbség az este 6, és az 1-1.5 órával később között.


Amúgy meg a legtöbb gyerek tényleg nem csinál mást, valóban a gép előtt héderel.

2017. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma olyan meleg volt még a macskát is beengedtem.

Egyébként segíts kicsit anyádnak a házimunkával. Egy óra alatt csomó mindent lehet csinálni, elmosogatni, fölporszívózni, berakni egy mosást, akármi. Minden nap csinálj valamit, így te is hasznos tagja vagy a családnak és anyád is örülni fog neki.

2017. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!