Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyám ki akar...

Mit tegyek ha anyám ki akar küldeni ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Most ki akar küldeni a 36 fokba az udvarra hogy ücsörögjek ott és lessek ki a fejemből. Odakint megpusztulok az alapján, hogy pár percet voltam kinn nemrég. Megmondtam neki hogy ilyen melegben nem megyek ki, erre azt válaszolta hogy akkor üljek gépnél éjjel nappal.


Azt is mondtam hogy később megyek ki (19.-19.30 körül), amikor talán kicsit hűvösebb lesz. Persze azt nem engedi, hanem hogy most menjek ki és kész.



2017. aug. 1. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk rohadt zavaro, mikor én fözök takaritok vagy épp hazajövök a malobol és zt látom hogy a gyerek a gép elött ül de tök kupi van otthon cagy áll a mosatlan.

Kérdezö, igaza van, nálunk ez ugy ment hogy délelött segitettem fözni, mosni ha kellett (vasalni), állatokat ellátni, este locsolni, nem állo nap a szobámban ültem és olvastam!, nem a szart nyomkodtam, hanem értelmes dolgot csináltam.

2017. aug. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
42%
Most komolyan ezen akadnak fent emberek, hogy a gép előtt ül? Először is a kérdező nem írta, hogy így lenne, és ha igen is, akkor sem kellene kioktatni és utasítani hogy egy adott időpontban menjen ki. Vagy nektek ez mind normális? Atyavilág... azt hiszem, még jobban meg kell becsülnöm az én szüleimet :)
2017. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!