Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hozza fel mindig anyám...

Miért hozza fel mindig anyám a múltbeli hibáim?

Figyelt kérdés
Még kisebb koromban voltak dühkitörési problémáim, és csináltam sok baromságot, de azóta egy mentálisan ép emberré nőttem. Anyám viszont folyton felhozza a múltbéli dolgokat, és haragszok rá nagyon érte, mivel még csak nem is tett akkoriban ellene (apámmal egyetemben) hogy nem csináljak baromságokat. Egyébként depressziós és alkohol problémái is vannak, nem lenne oka hogy felrója a kiskori hibáim. Mit tegyek vele? Hiába beszéltem vele erről úgy látom nem fogja fel.

2017. aug. 3. 00:56
 1/10 anonim válasza:
50%
Lehet hogy még nem dolgozta fel amit csináltál vagy azt hiszi még most is bármelyik pillanatban csinalhatsz ilyet és nem bízik benned. De ha engem kérdezel egyszerűen csak hülye.
2017. aug. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Amúgy az enyem is folyton ezt csinálja. Ki érti ezt?
2017. aug. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kivéve az alkohol de idegosszeroppanasa néha van.
2017. aug. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én úgy éltem túl hogy sírtam a sírás néha megnyugtatott
2017. aug. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Hogy lehet kiskorodban alkohol és drog problémád?? Vagy kamu vagy ferditesz. Mennyi idő telt el azóta?
2017. aug. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Captain Logic ***** válasza:
89%
#5 nem neki, az anyjának... mielőtt jössz a kamuzós témáddal, próbáld meg értelmezni a szavakat...
2017. aug. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem hallgat el, akkor mondd neki te is nyugodtan, hogy ő meg iszik. Ha ezt zokon veszi, akkor meg mondhatod, hogy neked is ugyanilyen rosszul esik, amiket ő mond.


A saját fegyverével lehet az emberek többségét a legegyszerűbben legyőzni.

2017. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"depressziós és alkohol problémái is vannak, nem lenne oka hogy felrója a kiskori hibáim"

Dehogynem, ez az ok.

Elakadt a saját útján anyuka - és ismételget, nem újat teremt a helyzetekben, nem aktívan vesz részt, hanem egy múlttudattal próbálja megoldani - amit persze nem lehet.


Jelenlétben tudunk normálisan gondolkodni, beszélni, cselekedni. Ezzel részesülünk a teremtésből - mi hozzuk létre azt, amiben vagyunk.


Kérdező, Te próbáld meg ezt megvalósítani, és anyukádat betegként kezelni - sajnos megváltoztatni nem fogod tudni.

2017. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2017. aug. 3. 10:16
 10/10 anonim válasza:
Valószínűleg magát látja benned, magából indul ki
2017. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!