Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk akik valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk akik valamilyen sérelmeken léptetek túl a párotokkal kapcsolatban, hogyan felejtettétek el, hogyan álltátok meg, hogy ne vágjátok hozzá a múltbéli sérelmeiteket?

Figyelt kérdés
Sajnos hibázott a párom, de megbocsájtottam neki. Nem megcsalásról van szó, nem is lényeg, de nagyon sokáig tepert mire megbocsájtottam neki, azóta is bizonyít. Mégis sokszor van, hogy eszembe jut és olyankor nagyon szomorú leszek és dühös is rá. Ha valamin egy icipicit összekapunk van hogy hozzávágom, ő pedig ilyenkor mindig szomorú lesz, hogy nem fer hogy a múltbéli hibáit felemlegetem. Tudom hogy ez nem jó, nem is akarom, csak néha előjön:(

2012. nov. 24. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Megbocsátottam neki, néha a fejéhez is vágtam. Nem bírtam megállni néha. Aztán újra elkövette, végül a szakítást választottam, mert nem tudtam túllépni rajta.

A mostani párom is hibázott már, de neki is megbocsátottam. Igaz, más kaliberű a dolog. Nagyon nehéz megállni, hogy ne hozzam fel, de muszáj hiszen megbocsátottam. Ha eszembe akkor szépen elmondom neki, hogy eszembe jutott és megbeszéljük. Aztán egy idő után már túl tudsz rajta lépni, meglátod.

Csak próbálj meg me veszekedni vele emiatt!

2012. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- néha

+ jut.

Siettem, sorry

2012. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat

nincs jogom veszekedni vele, mert én választottam, hogy megbocsájtok:( ez igaz

2012. nov. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!