Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a lányomnak ha...

Mit mondjak a lányomnak ha nem tud dönteni pedig csak boldog szeretne lenni?

Figyelt kérdés
A lanyom orvos akart lenni,de ez nem lehetseges. Most asszisztens is szivesen lenne, de kozben nagyon jol sportol es edzoi is lenne.
2017. aug. 5. 00:18
 1/10 A kérdező kommentje:

Ott mar nem enged irni ugyhogy itt folytatom.

Szoval szerintem az edzo melle kene megegy szakma a megelhetes miatt.

2017. aug. 5. 00:20
 2/10 A kérdező kommentje:
Viszont o csak egy szakmat szeretne.
2017. aug. 5. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen edző.

Viszont NE OKJ-s képzéssel legyen személyi edző. Mindenki annak megy a környezetemben és nem soknak van jó tapasztalata munkahely terén, mivel mindenhol megfelelő számban vannak.

Testnevelés egyetemet mindenféleképpen végezzen akkor és utána vannak különféle sportedzői, oktatói irányok. De BSc-s tesis diplomával általános iskolában lehet testnevelés tanító is. De egy tesis diplomára bármilyen edzőit ráépíthet, amilyet akar.

Hány éves lányod? Mennyi ideje van még eldöntenie? Mert bármikor változhat az, hogy mit akar.

2017. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lehetne orvos? Idén nem vették föl? Tanul még egy kicsit és majd fölveszik jövőre. Nem nagy dolog, sokan vannak így.
2017. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szánjatok rá időt és pénzt, és keressetek fel egy pályaválasztási vagy karrier tanácsadót, aki kitölt a lányoddal pár tesztet, kicsit beszélgetnek, és utána elmondja a véleményét. Ez sem szentírás, de talán megnyugtató választ tud adni egy ilyen fontos kérdésre.
2017. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
Én is pályaválasztási tanácsadót javaslok, aki sokszor pszichológus. A lányod.nak kell meghoznia a döntést, s nem neked. Ehhez te gondolomminden segítséget megadsz neki. Ha viszont ez kevés hozzá, akkor szakember tanácsa kellhet.
2017. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

az ötös és a hatos válasz együtt a legjobb


mindkettőtöket felpontoztalak

2017. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz szándékból írom de szerintem hagyni kéne hagy döntsön ő maga...

Lehet, hogy bizonytalan de az ő élete, így neki kell dönteni mi legyen...

Én is magam döntöttem, a szüleim pedig "lelkiekben" támogattak, beleszólni viszont nem szóltak.

2017. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először csinálja meg ezt az OKJ-t plusz pontnak,addig eldönti,mit akar.Sulis kereten belül 2 szakma ingyen van.
2017. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Viszont az OKJ-s fizetős. Feleslegesen végezné el, ha nem akarna azzal foglalkozni.

Inkább próbálja meg az egyik általa kedvelt szakot, ha nem tetszik, akkor válthat. És sokkal jobban jár, mint egy OKJ-s képzéssel... Mert hiába végez el egyet, általában eggyel nem tud még semmit kezdeni, és ha már elvégez mégegyet, akkor annyi idő alatt már BSc-vel is végez.

2017. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!