Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők megengednétek ezt a...

Szülők megengednétek ezt a lányotoknak?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok.

Szeretném egy kicsit feltölteni, megerősíteni a szemöldököm (aligha látszik, hogy van), és ilyen 'eyebrow slits' cuccot szeretnék csinálni (elnézést, nem tudom magyarul hogy lenne ez a szó), tehát egy csík van benne.

Elfogadható lenne?



2017. aug. 8. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi de szerintem ez nagyon csúnya. Ráadásul nekem még sikerült is leborotválni felül a szemöldökömből egy pici részt, valahogy 12-13 lehettem én is, azóta sem nőtt vissza. :D 18/L
2017. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagy hülyeség lenne azt a csíkot belevágatni, hát hogy néz az ki?

Max töltesd fel. Semmiféleképpe ne vágasd be azt a hülyeséget :D nem értem miért lett ilyen menő ez.

17/L

2017. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Inkább fesd,de 12 évesen még azt sem csinálnám...várj még vele egy kicsit,hátha,addig javul a szemöldököd :D
2017. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Veled egyidős vagyok,nekem pár éve volt ez a gondondom,hogy alig látszott a szemöldököm.Később ki fog alakulni,de ha nem ,akkor csak szemöldökceruzával erősítsd meg egy kicsit,de ne állj a szüleid elé ilyen kérdéssel mert infartust kapnak :)
2017. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd mindenképpen kiemelni a szemöldököd, festesd be kozmetikussal! Ne magadnak húzd ki, nehogy túl erős legyen. Ezt a belevágást eddig csak "alja népnél" láttam, lánynak szerintem borzalmas (bár pasin se tetszik). Nekem van egy kis lyuk a szemöldökömbe (régi seb helye), de én azt is mindig kihúzom, hogy ne látszódjon.
2017. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Viccelsz? Mi a fenéért kell 12 évesen majmolni másokat? Rossz útra tévedtél!
2017. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Senki sem beszélt majmolásról...
2017. aug. 8. 22:36
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Naná hogy nem. Ez ocsmány. Nem hagynám hogy a kislányom elcsúfítsa magát ezzel.
2017. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami képet, hogy mire gondol a kérdező
2017. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha rákeresnél, szerintem megtudnád. [link]
2017. aug. 9. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!