Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el, hogy van...

Hogy mondjam el, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van, de szeretnék én is választ kapni erre.

15 éves lány vagyok és 1 évvel idősebb barátom lett. A szüleim már ismerik, de nem tudom mit szólnak hozzá ha bejelentem. Nem nagyon szoktunk ilyen témáról beszélgetni, így nekem ez nehéz.

Valami tippek, hogy jelentsem be?

Kérlek ne mindenki azt írja, hogy oda mész és elmondod, mert azért felvezetni meg ilyen se ártana.

Köszönöm



2017. aug. 11. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Anya/Apa valamit el kéne mondanom...

Tudod van az a srác, XY(neve) és kicsivel több van köztünk mint barátság.

Szülő:

-Jártok?

Te:

-Igen

2017. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Előbb utóbb kitalálják, ha látják rajtad, hogy boldog vagy, álmodozol. Időnként említsd meg, hogy a Pisti ezt mondta v ilyesmi. Utóbb csak rákérdeznek, ki az a Pisti.. Főleg ha segít is a matekban...
2017. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha tudod, hogy sok ilyen kérdés van, akkor miért nem nézed meg az azokra érkezett válaszokat? Vagy azt gondolod, hogy mindenkinek személyre szabottan érkeznek majd a válaszok az ilyen tucatkérdésekre? Vagy mi a franc? Még mégis mit lehetne javasolni azon felül, hogy odamész és elmondod? Vagy elmondod nekik vagy nem. Nem igazán lehet ezt árnyalni.
2017. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

Én igyekszem elmondani, de az ellen mit tudok tenni hogy ne féljek ennyire?

2017. aug. 11. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezen ellen sok mindent nem tudsz tenni. Most mit mondjunk? Verjél be egy pálinkát előtte? :D (ne, csak viccelek) Meg ha belegondolsz, akkor mitől félsz? Lesz bármi rossz, katasztrofális következménye annak, ha elmondod nekik? Valaki bántani fog? Fájni fog neked? Tragédia következik be? Vagy mégis milyen olyan hatása lesz amitől már előre rettegned kell? Rá kell jönnöd, hogy semmi nem lesz, az élet ugyanúgy megy tovább, és tök felesleges f*sol.
2017. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha még ennyire szégyenlős vagy,akkor várjál még egy kicsit vele.Nem kell most azonnal előállni vele.:)
2017. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már rájöttem én nem az elmondástól félek, hanem hogy utána mindenki ezzel fog b*szt*tni és engem az idegesítene...
2017. aug. 11. 16:29
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Úgy érted,hogy a családod fog csesztetni?

Ha így lenne,akkor is leszoknának róla egy idő után,ne aggódj.

2017. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát bízok benne....:D
2017. aug. 11. 19:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt sem nagyon értem, hogy minek ezt bejelenteni... ez nem egy nagy hír. Neked 15 évesen talán, de a szüleidnek nem valószínű. Észre fogják rajtad venni ha komolyra fordul, bár ebben a korban pár havonta mindig jön egy új barát. Ne kezd el őket mindig bejelentgetni. :) Nem láttad még hogyan figurázzák ezt ki filmekben, sorozatokban? Mire a szüleid megtanulnák hogy "Pisti" addigra már "Géza" lesz, és így tovább. :)


Ráérsz szerint majd az első komoly pasit bejelenteni, addig még van 3-4 év biztosan. Szerintem.


Oh idegeskedni meg azért kár, mért úgysem fogják kedvelni a pasijaidat, főleg az elsőt. Egy szülő sem szereti azt a kis macskajancsit aki letépi a tündéri kislányuk virágát. :)

2017. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!