Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » MO-n belül elköltözött kisbabá...

Vazul65 kérdése:

MO-n belül elköltözött kisbabások, milyen gyakran látogattok haza és mennyi időre?

Figyelt kérdés

Mert hát dolgozni kell valahol, aki nem tud vagy akar külföldre menni, vagy lesüllyedni, az valamilyen nagyobb városba költözik a munka után.

Mi havonta 1x megyünk haza BP-ről ~200 km-re egy hétvégére, de kevésnek érzem. Ti kisbabásan milyen gyakran látogattok haza és mennyi időre?


Köszi.



2017. aug. 15. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Majdnem Ausztria és nagyon ritkán megyünk, nem szeretem őket, pár kivétellel mind képmutató és/vagy zsarnok.
2017. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ja, igen, és a pár óra a max, amit kibírok velük, de már akkor is kötekednek, meg beszólogatnak mindenre.
2017. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Budapestről Debrecenbe, kb. két havonta egy szombat. Reggel megyünk, este jövünk. Van, mikor ott is alszunk, de ritka. Elég így. És mellesleg 200 km nem nagy táv, mehetnek a szülők is, ha akarnak.
2017. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Budapestről Eger mellé szoktunk járni az anyósékhoz. A asszony megy a gyerekekkel havonta én meg kábé évente ötször.
2017. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Hozzank a kozelebbi nagyszulo lakik 200km-re,a tavolabbi majdnem 300.(két kulon irány)

Kb. Havi egyszer megyunk mindkettohoz egy hetvegere+ok is jonnek ,szinten kb. Havonta. Hetente tobbszor pedig skype.

2017. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 4 éves, de egyedül nevelem, autóm nincs. A szüleim kb. 250 km-re laknak, vonattal kb. 3,5 óra az út. Nagyjából 5-6 hetente megyünk le egy-egy hétvégére (péntektől vasárnapig), de ilyenkor az ottani barátaimmal is szoktam találkozni, nem csak velük vagyunk.

(Azt hozzáteszem, hogy anyukámmal sajnos nem túl jó a kapcsolatunk, pont emiatt neheztel, mert ilyen messzire költöztem, így ő sosem jön el hozzánk. SOHA. Tavaly pl. műtöttek, kértem tőle, hogy jöjjön fel és segítsen ellátni a gyerkőcöt, mert egyedül nem ment, de a vélt sérelmei miatt képes volt nemet mondani /nyugdíjas, tehát ideje is lett volna, a vonat is majdnem ingyen van neki, de természetesen ki is fizettem volna a költségeit, ha jött volna/. Ezek után én sem fogok minden hétvégén leszaladni hozzájuk...)

2017. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!