Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm elköltözött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elköltözött a halott ikertestvére családjához, hogy a gyerekével legyen és már nem jön többé haza, nem veszi fel a telefont, azt mondja nem szeret. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 évig éltünk együtt. Éjjel nappal együtt voltunk, mindenhol együtt dolgoztunk, együtt mentünk mindenhová, nem tudtunk egymás nélkül lenni. Az idén kicsit hülyébb voltam, sokat morogtam, csúnyán beszéltem vele. Elment megnézni az ikertestvérét, mert 3 éve nem látta. Azzal fogadták, hogy 1 éve meghalt. Ott aludt ( ott a kislány van a mama és a sógor) már az ő ruháit hordta meg azt mondta neki ő a kislánya amiért rászóltam. Minden pénzt rájuk akart költeni meg sokat ott aludni amiből kiabálások lettek mert féltékeny voltam. Megigértem neki hogy megváltozok, másnap erre már talált másodállást magának. Mondta, hogy elhagy már nem szeret engem. A cuccait akkor vitte el mikor kómában voltam a sok gyógyszertől amit bevettem. Azóta letiltott facebookról, nem veszi fel a telefont és smsre sem válaszol. ma annyit irt csak hogy már nem szeret ne zaklassam. Már egy hete elment, mindennap sírok és iszok meg gyógyszerezek. Enni nem eszek semmit és aludni sem alszom na meg a munkában sem figyelek semmire. Nagyon szeretem és vissza akarom szerezni. Én 31 éves fiu vagyok, ő 36 éves lány. JA ez az egész összeveszés az elmult 1 hónap volt. Mellette volt 3 csodás év kis zörrrenésekkel

2016. febr. 8. 13:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mármint a halott testvére gyerekével akar lenni
2016. febr. 8. 13:16
 2/15 anonim ***** válasza:
3 évig nem látta a testvérét és 3 évig voltatok együtt. Csak nem eltiltottad tőlük? Az elég durva, ha még azt sem tudja meg, hogy meghalt a saját testvére!
2016. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha a barátom úgy kezelné a konfliktusokat, hogy gyógyszer vesz be, én is azonnal elhagynám. Egy ilyen ideggyenge, érzelmileg labilis emberrel egy percet nem szeretnék eltölteni párkapcsolatban.
2016. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez megétne egy családállítást.Bert Hellinger módszere, ajánlom figyelmedbe.
2016. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
NEm. A testvére piás volt meg drogos ezért nem látogatta. nem én tiltottam el.
2016. febr. 8. 13:35
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj meg, de elég ijesztő férfi létedre mennyire labilis idegzetű vagy. Megértem h besokalt a barátnőd, főleg h a haláleset hírén és kapcsán (hogy segíteni akar az árván maradt unokahúgának) nem megértéssel fordultál, hanem önzéssel, féltékenységgel.

Most is csak magadat siratod. Szedd már össze magad és viselkedj felnőttként!

2016. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen hülye voltam, azt én is tudom. de most mit csináljak?
2016. febr. 8. 13:40
 8/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok:

Ha nem szeret már tényleg akkor semmit sem tudsz. Ha szeret még akkor igyekezz megértő türelmes lenni és ne gyógyszerezz meg piálj mert ugyanolyanná válsz mint az ikertestvére, akit nem látogatott ugye okkal.. Ez logikus eddig? Olyan legyél akivel szívesen beszél, szedd össze magad, ne zaklasd, ne amortizálódj, adj időt. Idő kell míg látja h normálisak a reakcióid tényleg.

2016. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lépj tovább!
2016. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De nem tudok vele beszélni pont ez a lényeg. Lakni nem tudom hol lakik. Lehet tényleg nem szeret? Mennyi időt adjak neki? Nem akarom, hogy plusz melóban tönkremenjen. Inkább elmegyek én és elutalom a pénzt. Az jó ötlet?
2016. febr. 8. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!