Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak elmondtam hogy...

Anyámnak elmondtam hogy szerelmes vagyok. Erre ő kiakadt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 21:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, akkor te éld meg a szerelem biokémiájának tudását, a Kérdező meg a szerelmet:)

Attól, hogy a szerelemnek van biokémiája, attól még az élet természetes, és csodálatos dolga marad, amit vétek kihagyni.

2017. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem kell tenned. Nem mondom, hogy legközelebb ne mondd el anyukádnak, de ha úgy reagálna pl, hogy bánt, akár szavakkal, akkor én elzárkóznék anyukám elől. Hogyha ilyen, hogy nem megértő, és nem lehet megnyílni neki.
2017. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
15%

"vétek kihagyni"


Nem is mondta senki, hogy hagyja ki. Egyébként is: nem lehet direkt kihagyni, mint ahogy nem lehet direkt belezúgni se valakibe. Az csak úgy jön.

De pont azért, mert olyan csodálatos dolog, ahogy írod, vétek lenne 13 évesen máris ágyba ugrani. Ettől félti az anyja, nyilván, mert manapság már így szokás, és ezzel remekül tönkrevághatja magát lelkileg 13 évesen.

2017. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%
"Ő erre úgy reagált, hogy semmilyen formában nem tarthatom vele a kapcsolatot,a tanulás az első,és nem mondhatom el neki." - szerinted erre a Kérdezőnek mit kellene lépnie?
2017. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Már írtam: beszélgessen sokat az anyukájával, hogy megértse, miért mondja ezeket. Rá fog jönni, hogy nem azért, hogy kiszúrjon vele.
2017. aug. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt már valóban írtad... de nem ezt kérdeztem. Ugye azért te sem azt ajánlod, hogy tényleg ezt tegye, amit anyuci mondott?
2017. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogom leírni harmadszor is...
2017. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
89%

"Már írtam: beszélgessen sokat az anyukájával, hogy megértse, miért mondja ezeket. Rá fog jönni, hogy nem azért, hogy kiszúrjon vele."


Sajnos vannak olyan szülők, akik nem a legjobbat akarják a gyereküknek... És a kérdező anyukája tök logikátlan.

2017. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
#27, a kérdés továbbra sem az volt, hogy a Kérdező mit tegyen szerinted az anyjával, hanem az, hogy mit tegyen a sráccal, aki tetszik neki.
2017. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
13%

A kérdés:

"Anyámnak elmondtam hogy szerelmes vagyok. Erre ő kiakadt. Mit csináljak?

Keress kérdéseket hasonló témában: anya-lánya kapcsolat"


Hol van ebben, hogy az a kérdés, hogy a sráccal mit csináljon? Sehol.

2017. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!