Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya jövőre 50 éves lesz....

Anya jövőre 50 éves lesz. Ajándék? Ti minek örülnétek jobban? Buli a barátokkal vagy egzotikus utazás?

Figyelt kérdés
Ez a két opció van. Nem tudom, melyik lenne a jobb. Szűk családi körben (ő, apa, gyerekek a párjaikkal), valahol messze (tájföld, Indonézia, sri Lanka...) vagy inkább "meglepetés" buli a legjobb barátokkal itthon? Embere válogatja... Te melyiket választanád?
2017. aug. 21. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Én az elsőt választanám
2017. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Anya apa gyerekek és azok párjai az legalább 6 fő. Te annyi embert el tudsz utaztatni egy egzotikus helyre? Ha igen sem biztos hogy mindenki szivesen menne.
2017. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Utazás!!
2017. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom hol van "tájföld". Én csak Thaiföld nevű helyet ismerek.
2017. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Ismerned kell hozzá. Valaki nem szeret utazni (én ezt sose fogom megérteni), valaki meg imád pl.:én.

Ha úgy nézzük az utazás egy "több napos buli". Szóval hosszából is kifolyólag jobb. Ráadásul mondjuk Thaiföldet a kevésbé utazósok is szeretik, hisz híres, mindenki ismeri, csodaszép tengerpart, stb. Nem egy mászkálós hely, lehet pihenni. De sok dologra kell figyelni: az egzotikus helyeken gyakoriak a kötelező/ ajánlott védőoltások, az időjárásra is figyelni kell (pl.: ne monszun idején menjetek), a repülés sokszor átszállással oldható csak meg. Na meg persze jóval drágább egy bulinál. Ha ennyien mentek bőven mehet 2 milla fölé. Pláne, ha étterembe jártok, több csillagos helyen szálltok meg.

2017. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Én megkérdezném az anyámat, hogy mit akar. Ebből lehet, hogy az lenne, hogy Mucsaröcsögére mennénk kettesben a piacra, de garantáltan örülne neki.
2017. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Thaiföld írásával mindig i bajban voltam, köszönöm a leckét,megjegyzem... Esetleg jön válasz is a kérdésre tőled, vagy csak a nyelvtanért felelsz?! 😊 Ha mennénk, többen dobnánk össze nyilván, ez nem gond. Alapvetően szeret(nek) utazni, csak mindig van valami fontosabb kiadás, így valahogy kimarad...
2017. aug. 21. 18:33
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az utazás nagyon tetszene, de fontos, hogy az ajándékozottaknak szimpatikus legyen az adott hely. S van ember, aki sosem bocsátaná meg, hogy ennyi pénzt költöttetek rá, amikor annak jobb helye is lenne... Nem lehet ezt így megmondani, hogy nem ismerjük a szóbanforgó embereket.
2017. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az utazást választanám. :)

De azt neked kell érezned, sejtened, hogy a te anyud melyiknek örülne jobban.

2017. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

Mindig mondtam, akinek sok pénze van, annak nincs elég fantáziája, de esze se sokszor csak csókosai :DDD


Aki nem ismeri az anyját 50 évesen, az elég szomorú...."emberre válogatja"...:DDDD

Talán szeretet kellene adni, ennyi év után s nem kilóra megvenni;)

2017. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!