Miért utál a családom?

Figyelt kérdés
Ők azt mondják nem utálnak, de én még is így érzem. A tesómat, aki nagyobb, mindig ajnározzák hogy ő milyen jószívű, kedves. Én meg szerintük gonosz vagyok. De ha besértődök ezen, akkor azt mondják, hogy ők ezt csak viccből mondták, amin nekem nevetnem kellene. Pedig anyám haját is én festem be, kiszedem a szemöldökét stb. Ennek ellenére anyám is mindig velem veszekszik. Szerinte én soha nem fogok kelleni senkinek, hiába szépítem magam. Meg ha veszek magamnak valamit a saját pénzemből, és nem szeretném megosztani senkivel, akkor én egy szemét vagyok. De ha a tesóm csak úgy vesz valami ruhát, és csak úgy odaadja, utána a szememre veti, hogy bezzeg ő mennyi mindent vesz nekem. Pedig én nem is kértem, hogy vegyen valamit. Én is vettem már neki drága dolgokat születésnapjára, még se hánytorgatom fel, hogy nekem mennyibe került. Anyám azzal is kritizál, hogy milyen fehér a bőröm, és hogy milyen sovány vagyok. Apám szerint is egy köcsög vagyok.
2017. aug. 26. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?


Szerintem a szüleid csak féltékenyek hogy ilyen fiatalon talpraesett vagy. Szerintem ha van lehetőséged, kerüld a társaságukat. Ha kérdeznek akkor keveset beszélj, csak a lényeget, vedd félvállról. Magukba fognak nézni.

2017. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok talpraesett, még itthon élek.
2017. aug. 26. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Talpraesett- értesz sokmindenhez, meg tudod oldani a dolgokat.

(Pl írtad hogy be tudod festeni a haját, megcsinálod a szemöldökét, van saját kereseted stb)


1# voltam

2017. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kedves vagy és folyton segítesz otthon, esetleg magad elé helyezed a másikat érezhetően, akkor az fog nekik lejönni, hogy te nem érsz semmit. Gondolom elég fiatal vagy, ne törődj velük, inkább barátokkal tölts több időt.

Ja és szerintem senki sem utál csak sírsz itt, meg te fested anyád haját, meg szeded a szemöldökét és csodálkozol, hogy leköcsögöznek? :D

2017. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert megérdemled.
2017. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!