Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyermekénél...

Elvált szülők gyermekénél gyokoribb, hogy nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Hogyan látjátok? Ha ismertek valakit, akinek a szülei elváltak, ő akar saját gyermeket?
2017. aug. 29. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek elváltak, van gyerekem. Nem merült fel bennem még ilyen összefüggés. De az én szüleim között nem voltak veszekedések, sem a válás előtt, sem utána. És a válásuk gyerekként nem okozott nekem nagy lelki terheket. Talán ez is szerepet játszik benne. Akiről tudom, hogy a szülei elváltak, azok között is többnek van gyereke, mint ahánynak nincs.
2017. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elvált szülők gyermeke vagyok, apám alkoholista volt, mikor elváltak (elég macerásan, haraggal). Nem szeretnék sosem gyermeket, mert nem érzem, hogy jó anya lennék. De nem hinném, hogy összefügg.
2017. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem elváltak.Két gyerekem van.mindig is akartam gyereket. Ők az életem.
2017. aug. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elváltak a szüleim, de egyszer majd szeretnék gyereket. :)

18/L

2017. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!