Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne kelljen...

Mit tegyek, hogy ne kelljen találkoznom vele?

Figyelt kérdés
Apámnak már évek óta tartós viszonya van egy nővel, erről anyám és én is tudunk. Nem elég, hogy nem hajlandó felszámolni ezt a viszonyát, mostanában még azt akarja, hogy én is és anyám is találkozzunk azzal a nővel, ismerjük őt meg. Ettől persze mindketten rosszul vagyunk, de apám nagyon erőszakos, egyre csak ezt hajtogatja és ahogy ismerem, végig is fogja vinni. Mit tegyek, mit mondhatnék neki, hogy ne kelljen találkoznom a nőjével, de ne is sértsem meg, hiába érdemelné azt? 17/F

2017. szept. 4. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen értelmezhető egy ilyen házasság. Mért marad ebben benne az anyád?

Ha nem akarsz vele találkozni, ne találkozz. Ne foglalkozz azzal, hogy megsértődik. Mindenképpen meg fog sértődni, ezt semmilyen szófordulattal nem tudod elkerülni. A te döntéseidben ne az legyen a szempont, hogy a másik arra hogy reagál, az az ő baja.

2017. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Anyám azért van még apámmal, mert szereti és fél attól, hogy egyedül marad idősebb korára. Apámmal már 27 éve együtt vannak, előtte is alig volt 1-2 barátja.
2017. szept. 4. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha évek óta Vele van és most be akarja mutatni, sajnos, valószínűleg felcsinálta. :(
2017. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vele inkább legyen kisbetűvel ;). Nem hinném, hogy bármi komolyabb ok áll a terve mögött, egyszerűen csak be akarja mutatni. Anyámnak már évek óta mondogatja, hogy ismerjék meg egymást, de ő persze azóta is tiltakozik.
2017. szept. 4. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a leírásodból úgy tűnik, apád komolyan gondolja a másik nővel. Anyud így is, úgy is egyedül fog maradni ebben a kapcsolatban. El kellene engednie apukádat, és keresnie magának egy normális férfit.
2017. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én az igazat megvallva apukádat nem értem..ő miért nem él a másik nővel? Már mint..ha így már mindenki tudja gondolom anyukáddal nincs már olyan kapcsolata, mint esetleg az elején...

de egyébként nagyon nehéz lehet ez a helyzet és... a kérdésedre válaszolva pedig.. egyszerűen csak mondd, hogy ezt te egyáltalán nem akarod... ez apukád dolga és kicsit furcsa és beteges is talán..de nem tudom.. szerintem ne törődj vele, hogy neki ez rosszul esik..

2017. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!