Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A húgom szerelmes az apánkba...

A húgom szerelmes az apánkba ezt csak a környezetemben én tartom nem normálisnak? 14/F

Figyelt kérdés
A húgom 6 éves és szerelmes apánkba. Ez normális? Apa meg az ő kapcsolatuk elég szoros. Apa hercegnője, mindig puszilgatják egymàst, a húgom folyton apa után koslat, az ölébe bújik meg ilyenek. Anyàt nem szereti annyira :D én meg anyàs vagyok, de nem szoktunk így ölelkezni,puszilkodni soha. Apa viszont amikor kicsi voltam engem is "babusgatott" így, de nem nevezett mindenféle cukimukinak. Mókusnak,hercegnőnek,kicsimnek,prücsöknek. :D Na nekem ami fura,hogy a húgom mindenkinek azt mondogatja,hogy neki apa a szerelme és hozzá fog feleségül menni. O.o Otthon ezen apa jót mosolyog, de nem mond erre semmit. Anya nevet ezen. Én meg mondom,hogy undorító, mert az és utálom amikor a mamának,papànak,nekem,a haveroknak akik a házunkba jönnek néha azoknak is ezt mondja. Mindenki röhög,nevetgél rajta,meg jajj de aranyosak együtt. Csak szerintem undi és fura a kettőjük kapcsolata?
2017. szept. 6. 09:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen természetes dolog ez ekkora korban.Szinte minden gyermek szerelmes az ellenkező nemű szülőjébe.Kinövik
2017. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
92%
Normális teljesen, az ilyen kislányok van, hogy "szerelmesek" az apjukba, söt néha anyukájukat elkezdik emiatt utálni. Átmeneti dolog, majd abbahagyja.
2017. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
89%
Féltékeny vagy. Ha lenne hosszútávú memóriád emlékeznél te is szerelmes voltál anyádba. Az is undi és fura volt.
2017. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%
Minden kisgyerek az ellenkező nemű szülőjével szeretne házasodni. Ez teljesen normális. Majd kinövi.
2017. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%

Ez ebben a korban teljesen természetes. Majd kinövi.

Nekem is van egy hasonló korú kisfiam. Az első felesége én vagyok.:) De majd ő is kinövi.

2017. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
86%

Igen, teljesen természetes. Te kiskorodban meg anyukádba voltál szerelmes, csak nem emlékszel már rá.

Majd elmúlik a húgodnál is.

2017. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
77%

Mint ahogyan az előttem írók is írták, teljesen normális, és általános jelenségről van szó.


Erről korábban olvastam egy hosszabb tanulmányt angolul, valamelyik patinás medical journalban. Ott is ugyanerre a következtetésre jutottak. Most nincs időm előtúrni, de gondolom elhiszed linkelés nélkül is.

2017. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékeny rá :o! Csak nekem ez fura és idegesít,hogy nyálban úszik a családom két tagja. Apa mindig lemegy dedóba ha a húgommal foglalkozik és közben puszi,ölelés folyton. Fúj! A haverjaim meg néha átjönnek hozzàm,videójátékozni,gépezni,csocsózni, vagy az udvaron focizunk, filmezünk,eszünk és ha otthon van apa akkor a húgom mindig utána rohan vagy rajta csüng és mondogatja,hogy így úgy szereti apát,vegye el feleségül meg ő a szerelme. Undi!

És azt nem mondtam de mostanaban velem is ezt csinálja. Ràm màszik,puszilgat. Aranyos meg minden, de ez nekem furi.

2017. szept. 6. 10:12
 9/50 anonim ***** válasza:
88%

Öcsém anyánkba volt szerelmes és azt mondta h őt fogja feleségül venni. Mikor anya mondta h dehát én apa felesége vagyok, akkor rávágta, hogy hát majd akkor elváltok 😊 mintha mi sem lenne természetesebb.


Ez normális, túlreagálod.

2017. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Ez beteg dolog..kicsit :D miért természetes,hogy "szerelmes" a húgom apánkba?
2017. szept. 6. 10:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!