Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukáját fotózgatja intim...

Az anyukáját fotózgatja intim beállítással?

Figyelt kérdés
Láttam a párom facebook beszélgetéseit az anyukájával és olyan képek tárultak elém amiket jobb lett volna ha nem láttam volna.Ugyan is az anyukája egy száll bugyiba pózolt kihívóan és a mellét takarja a kezével a kamera előtt és a páromat megkérte,hogy fotózza le ilyen intim helyzetben.Nos ezeket én megláttam és eléggé furának és érthetetlenek tartom ezt.A mi családunkba ez nem szokás tudom,hogy az anyukájának a párom úgy mond nem csak a gyereke hanem a legjobb barátja is minden megbeszélnek de ez számomra kicsit beteges amit csináltak és kissé kellemetlenül érzem magam,hogy ilyeneket csinálnak én ehhez nem vagyok hozzászokva.Szerintetek ez normális vagy jogosan nézek nagyot,hogy ezt csinálják?Ne jöjjetek azzal,hogy biztos családi filmet forgatnak mert tudom,hogy azt nem de számomra mégis olyan visszataszító ez a viselkedés.Tudom,hogy máshol a családtagok ruha nélkül járkálnak egymás előtt de mi sose szoktunk egymást pucéran illetve fehérneműbe intim félre érhető pózokba nézegetni.
2017. szept. 7. 23:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

xD


Fú,most ezt sajnos elképzeltem vizuálisanxD


"Anyám emeld fel a másik melledet is,hogy egy szintben legyenek!":D

2017. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Hallottam már olyat is hogy nem csak fotózgatta..
2017. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek ezek a válaszok. Mikor én tettem fel egy ugyanilyen kérdést mindenki szerint én voltam a hülye h nekem ez nem természetes.
2017. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
A mi családunkban meg az nem szokás, hogy beleolvasunk egymást facebook üzeneteibe. :) De perste gondolom teljesen véletlenül találtad meg, sőt, ő mutatta meg neked... :D
2017. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Abnormalis es nekem visszataszito. Egyaltalan nem vagyok prud, a 9 eves fiam lat esetleg bugyiban melltartoban, de semmi tobbet. Fotozni soha nem kernem a sajat fiam! Igaza van annak aki irta h figyelj ezekre az apro, furcsa jelekre!
2017. szept. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,nem lehet,hogy ez a te barátod?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2017. szept. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez undorító... Erotikus képet készíteni az anyámról?! Még a lányaként sem csinálnám meg!! Egyébként ez az anya-fia viszonynak már a beteges változata... Akik említették a jövendőbeli anyós problémáidat azok nem tévedtek,lesznek gondok. Mivel anya és fia elválaszthatatlan,"legjobb barátok" ezért ha pároddal vitatkozol pl az anyja majd rátesz egy lapáttal,vagy ha az anyósnak valami nem tetszik akkor a párod mellette lesz. Szerintem ezt jól gondold át...
2017. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!