Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg szívtelen vagyok,...

Tényleg szívtelen vagyok, amiért jóban vagyok az "anyósommal"?

Figyelt kérdés

Volt nyáron 2 hét, mikor nem dolgoztam, ezen a 2 héten a pároméknál voltam.

Anya nem értette minek akarok "ott ülni egyedül napközben", miért nem otthon vagyok ilyenkor..

Mondtam neki, hogy otthon hajnalban ők elmennek otthonról, és ritkán érnek haza 7-8 előtt, addig tökegyedül kuksolok otthon, a pároméknál meg reggel van egy fél óránk beszélgetni vele, délben hazajön ebédelni és akkor eszünk együtt, akkor is beszélgetünk, aztán fél 5 körül hazaér, onnantól miénk a délután és az este.

Aztán megemlítettem, hogy ráadásul ebéd után a párom anyukájával le szoktunk ülni kávézni, beszélgetünk 1-2 órát, stb.

Ettől teljesen kiborult, hogy "anyósomat" jobban szeretem, őt meg már nem is, azóta ismeretlenül is utálja őt, rám pedig meg van sértődve...

Ez normális? Tényleg bántó dolog, ha beszélgetek a párom anyjával? Rosszat csináltam? Vagy anyám reagálja túl? Mit kezdjek vele?


2017. szept. 8. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Anyám ugyanezt csinálja. Én anyóshoz költöztem egy időre, anyám teljesen megkergült és 2 naponta át akart jönni. Sose volt rendes anya-lánya viszonyunk, sose ültünk le csacsogni. Nyilván jobban szeretem őt, mint anyósomat, mégis ment állandóan a hiszti.
2017. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem anyukád arra vágyik, hogy Vele élj meg ilyen pillanatokat.

Tölts vele is időt. Beszélgess vele, kávézzatok együtt, amikor lehet. Menj el elé munka után...stb. Abból látni fogja, hogy nem szereted kevésbé.

2017. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig mondom neki, hogy menjünk el ide-oda, csináljunk valamit, de sosincs ideje, meg igazság szerint nincs hobbija se... Heti egyszer leül a tv elé, megnéz egy sorozatot, és ennyi. Nem szereti a filmeket, könyveket, nem érdekli semmilyen kiállítás, vagy bármilyen program. Kertészkedni szokott hétvégente, de aközben zavarja ha beszél valaki hozzá.
2017. szept. 8. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Kertészkedés közben zavarja, ha beszélnek hozzá?

Nem százas! Megértem a kérdezőt, hogy az anyjával nem ül le beszélgetni.....

2017. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Anyád tipikusan olyan ember, aki rinyál és irigykedik ha nem foglalkoznak vele, de véletlenül sem tekintene magába hogy mégis miért van ez, mert egyszerűbb a másikat hibáztatni.
2017. szept. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi Budapest agglomerációjában élünk a férjemmel és a fiúnk barátnője, - ma már a menyünk - amikor a vizsgáira készült egyedül lejött hozzánk hetekre, tanulni.

Itt csend volt, nyugalom, a kedvenceit főztem, szeretett itt lenni.

A mai napig megteszi, hogy amikor pihenésre van szüksége idejön egy pár napra, úgyis, hogy a fiam közben dolgozik Pesten.

Azon kellene elgondolkozni édesanyádnak, hogy miért érzed jobban magad az anyósodnál és ezen változtatni, nem pedig féltékenykedni. Ha nem változtat semmit, akkor egyre jobban el fogtok távolodni egymástól és ez teljesen független az anyóstól.

2017. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!