Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért én vagyok a szívtelen,...

Miért én vagyok a szívtelen, mert nem akarok menni? Miért helyezi a férjeit/élettársait/szeretőit mindig elém?

Figyelt kérdés
Az anyámnak elég sok párkapcsolata, házassága volt már. Amikor éppen nincs senki az életében, akkor tök jól megvagyunk és nem érzem egyedül magam. De ahogy lesz valakije, azonnal megváltozik, utazgat, sosincs itthon és van, hogy napokig nem beszélünk, akkor is én keresem. A kapcsolatai miatt már sokszor költöztünk külföldre és most volt egy teljes évem, amit a gimiben járhattam ki, Pesten és én nem akarok megint költözni, mert ő megint több ezer km-re talált rá az "Igazira". Anya szerint szívtelen vagyok és nem tudok alkalmazkodni... Egész életemben ezt tettem, szinte anya nélkül nőttem fel. Mert oké, hogy általában magával hurcolt a tengerpartokra, nagyvárosokba, összejövetelekre, hétvégi pihenésekre, de sosem foglalkozott velem igazán, valaki, vagy valami mindig fontosabb volt nálam.

2014. aug. 4. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom, milyen nő az anyád? Ha egyedül lenne teljesen semmi baj nem lenne, de felelős másért is, nem csak ő van azt kész. Olyan nehéz a környékről bepasizni ha viszket Neki?
2014. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem anya az ilyen. Hány éves vagy?
2014. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Te is pontosan tudod a választ, mégha ez nagyon fáj is: anyád a szívtelen, az önző, a gonosz. Rád tolja azt, ami valójában őt illeti: "Anya szerint szívtelen vagyok és nem tudok alkalmazkodni..." - ez anyád, nem pedig te. Nem a te dolgod az ő végteéen önzéséhez való állandó alkalmazkodás, hanem az anya dolga lett volna a hozzád való alkalmazkodás - vagy ne szüljön egy ilyen, se magát, se társát sehol nem találó buggyant hisztérika gyereket!


Ha betöltöd a 18-at, nyugodtan költözz el tőle. Keress egy jó pszichiátert, aki kicsellózza belőled azt a sok mocskot, amit anyád hagyott maga után benned (azt, hogy nem törődött veled, azt, hogy nem volt soha apád, biztonságod, hazád, barátod, kapcsolataid stb.) és utána olyan könnyű szívvel hagyd el őt, ahogyan ő elhagyott téged.


Mert ezt érdemli egy ilyen szülő.

2014. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? Nem tudnál itt maradni valahogy? (koli, albérlet, rokonok) Ne haragudj hogy ezt mondom, de lehet hogy anyukádnak is könnyebb lenne utazgatni és bulizni ha nem vagy ott, így beleegyezne hogy maradj.
2014. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt remélem tudja ki az apád. Bocs.
2014. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

Itthon maradok, ez biztos.

2014. aug. 4. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
16 éves korodtól elvileg kérheted, hogy felnőtté nyilvánítsanak, felnőtt jogokkal - így nem lennél köteles anyáddal menni.
2014. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!