Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérjek pénzt anyától?

Hogy kérjek pénzt anyától?

Figyelt kérdés

Csak tőle tudok mert apámmal nagyon rossz a viszonyom, ha elküld boltba az 5 forintot is visszakéri. Anya nem igazán akar adni mivel úgy van vele hogy támogatja a fogyókúrámat és nem ad többet. Mamától meg nem fogok mert tényleg kevés pénze van. Ruhára kellene egyébként, 1 pólóra. Szóval mégcsak nem is cigire vagy hasonlók. Iskolakezdésre is csak 3 pólót vett meg 1 nadrágot. Tudom hogy nem fog adni pedig megtehetnénk csak jobb anyának elcigizni, elpöfékelni apámnak meg elinni... mások hetente vásárolnak ruhát, téli ruhám meg nincs, pl. pulcsi egyáltalán mert kifogytam (-16 kg).

Csak szülinapkor kapok ruhát vagy karácsonykor. Úgy szeretnék valami csinos felsőt hogy építhessem az önbizalmam. Vagy most hazudjam neki hogy osztálypénzre kell? De az kiderülne. Hogy kérjem meg hogy adjon?

15/l


2017. szept. 9. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Tudod mit menjetek el együtt vásárolni pl Háda , és nem kell drága boltokba menni pl pull and bear ,bershka és társai és több mindent tudtok venni .Semmiképpen se hazudj neki mert akkor nem bizik majd benned.
2017. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy. Már kaptál 3 felsőt és egy nadrágot iskolakezdésre, ne legyél telhetetlen. 15 évesen már dolgozhatsz hétvégente és megkeresheted a ruháid árát.
2017. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Sajnállak #2 es remélem jobbra fordul a sorsotok és majd kapsz egy 7-et .
2017. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Menj turiba. Jó dolgokat lehet ott is találni, egy 100 forintért meg csak nem húzza majd az anyád a száját. Plusz ha nem mondod meg senkinek, nem tudják meg honnan van. De amúgy is, mi szégyellnivaló van a turiban?
2017. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Azért na... nehogy már a 15 éves lány menjen el dolgozni, miközben apuci otthon iszik, anyuka meg valamelyik tv sorozatot nézve szívja el a pénzt...


Nem sok ruhád van, és azt sem tudom mondani, hogy próbálj variálni, mert egy nadrággal lehetetlen... ráadásul középiskolában meg is szólnak emiatt... kettes -bár trollkodik-, de tökéletesen leírta a helyzetet, ha nem a legmenőbb ruháid és telefonod van, lenéznek.


Nem tudom milyen tanuló vagy, vagy hol élsz, de szívesen tájékoztatlak ösztöndíjakról, ha gondolod.

2017. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
#5 már a turiba sincs 100ft ért semmi
2017. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Hű! Nem tudom megérteni az ilyen anyákat!

Hogy lehet hogy maguktól nem gondolnak arra hogy a gyerekük szeretne normálisan öltözködni..?

Persze azt megérteném ha nincs rá keret, de most nem erről van szó.

Nekem 10 éves lányom van, és fontosabb volt hogy neki vegyek normális ruhákat a suliba mint magamnak új ruhát.

Mit reagálna ha szóba hoznád hogy nagyon szeretnél egy uj felsőt?

2017. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Húúú ez a diákmunka azta K..va .Végülis igazad van !! Nehogy már a gyerekem legyen az első , inkább a cigi meg a pia .. ő majd elmegy dolgozni nem hisztizni kell. Te beteg vagy a többi idiótával együtt !
2017. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Járj turkálóba. Humana: időnként 200 Ft-s napokat tartanak, amikor kivétel nélkül minden 200 Ft. De vannak 300, és 400 ft-s napok is. Nehéz kifogni jó cuccot, viszont ha sikerül, akkor rengeteget lehet spórolni.


Emellett pedig vállalj diákmunkát. Ha csak heti 2000 Ft-ot keresel vele (mert mondjuk szombaton elmész pár órára dolgozni), már akkor is van egy kis pénzed, amit teljesen magadra költhetsz.

2017. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
15 évesen csak iskolai szünetekben dolgozhat
2017. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!