Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bocsánatot kérjek anyától?

Bocsánatot kérjek anyától?

Figyelt kérdés
Ma elégé össze vesztünk,a feleségem nem szereti ( elég félénk,mimóza lelkű,mert régen sok bántás érte ) és nagyon gyakran mond neki csúnya dolgokat.Én anyának mondtam hogy ne bántsa,mert ezzel engem is bánt,ma nagyon túltett mindenen elöszőr csak kiabáltam anyával,majd amikor vissza kiabált nagyon felidegesített és nyakon vágtam.Tudom hiba volt,de én szép szóval kértem hogy fejezze be,egy ideig úgy gondoltam hogy mindegy ebből tanult,de már kicsit rossz érzéssel tölt el,bocsánatot kérjek tőle ?
2017. márc. 15. 22:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen.
2017. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Megütni nem kellett volna azért, de viszont az mindenképpen szép és becsülendő dolognak tartom benned, hogy a feleséged a fontos számodra és nem anyuci.

Ha bocsánatot is kérsz, akkor hozzá tenném, hogy csak az ütésért, a többi dolog miatt nem.


Felnőtt vagy. A feleséged mellett a helyed, így természetes, hogy őt véded és ő a fontosabb mostmár. Ezt anyukádnak is el kell fogadnia.

2017. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Vida94 válasza:
70%
Te nyakonvágtad a saját anyukád?
2017. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Vida94 válasza:
79%
Nemes dolog hogy kiállsz a párodért de ebben az esetben neked kell bocsánatot kérned.
2017. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Az durva nyakon vagni az anyadat.

De tartsa magat ahhoz, hogy leszall a felesegedrol.

Kerj bocsanatot.

2017. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem lesz szent attól, hogy megszül egy gyereket. Tudom ezt nehéz azoknak elhinni, akiknek rendes anyukája van. Nekem sajnos nem ilyen jutott, így el tudom képzelni, hogy elfajul a helyzet. Ettől függetlenül az ütésért bocsánatot kell kérned. De remélhetőleg leszáll a feleségedről. Továbbra is állj ki mellette, ha provokálatlanul és gonosz mód rászáll anyukád.
2017. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Ne kérj bocsánatot. Ásd el magad!!!!
2017. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
a nyakonvágásra mit reagált?
2017. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Állandóan cseszteti a feleséged. Kiabál. Veszekszik. Szerintem nem érdemli meg a bocsánatkérést. Persze nem volt helyes megütni. De ő provokálta ki a folyamatos gázos viselkedésével. Én tuti nem járnék hozzá, ha így viselkedik a családommal.
2017. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Megszeppent mert temperamentumos személyiségem ellenére sose voltam verekedős.
2017. márc. 15. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!