Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 17 (majdnem 18) éves lányotok kezét megkérnék a szalagavatóján?

Figyelt kérdés
A fiúval 4 éve vannak együtt, és ti is szeretitek a srácot. Előzetesen a fiú engedélyt kért az apától.
2017. szept. 12. 18:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Az eljegyzés még nem sok mindent jelent.
2017. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy megkéri a kezét, az még önmagában nem jelent semmit. Attól még nem kell esküvőre készülni, sem a gyerekvállalásra. Az majd jöhet később, ha a kapcsolatotok stabil és hosszútávú lesz.

Amúgy nekem 19 évesen kérte meg a párom a kezemet, most már 30 vagyok, 8 és fél éve vagyunk házasok és 7 éves a gyerkőc.:)

2017. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
88%

Erre semmit, engem is 19 évesen kértek meg, azóta férjhez is mentem.


Viszont a szalagavató nem erre való, az az osztály ünnepe, én (mint idegen jelenlévő) megsértődnék, mi jogon csinál belőle valaki egyéni eljegyzési partit, és vonja el a figyelmet a többiekről, helyezi magát a középpontba.

2017. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Önmagában az eljegyzés tényével nincs gond. Azt azért megkérdezném a sráctól, hogy mennyire biztos benne, hogy a lányomat boldoggá tenné egy nyilvános lánykérési cirkusz. Nem mindenki örül az ilyesminek.
2017. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
Láttam már pár ilyet, szalagavatón, ballagáson leánykérés. Tudod mi lett mindegyiknek a vége? Semmi. Pár hónap/év után szakítottak. Egyikből se lett esküvő. Úgyhogy nem szólnék semmit. :D
2017. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
34%

Miből vette a jeggyűrűt?

Ki fizeti az esküvőt?

Hol fognak lakni? Nem raknám ki a lányom, de ha annyira nagylány, hogy menyasszony legyen, akkor azért a közös élet alapjai legyenek meg...

2017. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
ma 19:17-es: egyelöre esküvöröl még szó sincs, meg együttlakásról sem, csak eljegyzösdit akarnak játszani, az meg nem jelent semmit sem.
2017. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
A fiú 14 éves kora óta a családi állapotából kifolyólag az iskola mellett saját magát tartja el. Dolgozik és félre tesz. A lány is egyetem mellett dolgozni fog és egyenlőre egy ismerőssel élnek albérletben, amíg nem végez az egyetemmel. Annyi idő alatt összegyűjtik a pénzt és kiköltöznek egy tanyára a fiú nagymamájához. És felújítják a házat. Ezután ha összegyűlik a kellő összeg egy egyszerű esküvő keretein belül összeházasodnak
2017. szept. 12. 19:23
 9/33 anonim ***** válasza:
23%

Szánalmas.

Komolyan, apuci pénzén ne kéregesse az én lányom kezét.


Se diplomája, se munkája, se szakmája - ez igaz a lányomra is -, mégis mit akar?


Vagy az esküvőt is majd 100% a szülők fizetik, mert nekik legalább 4-5 év, mire megengedhetik maguknak.


Nevetséges felhajtás.

2017. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy fog egyetem mellett dolgozni, meg tanyára menni. Hol élsz te, hercegnő? :D


A csaj, ha lediplomázott nem fog eltűnni a világ végére, persze, hogy aztán kitörölhesse a seggét a papírral.


A srác meg 14 éves kora óta magát tartja el. Tehát diákmelóból van neki durván 80 ezre havonta. Aha, persze.


Kit nézel hülyének?!

2017. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!