Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok nyaralni menni a...

Nem akarok nyaralni menni a "szüleimmel". Hogyan oldhatnám meg? Megkérnék mindenkit, hogy normális választ adjatok.13/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég zűrös a "családom",mivel elváltak a szüleim..így semmi sincs rendben,bár jobb ez így mivel apám egy agresszív állat..annak ellenére hogy bántalmazta anyámat mégis szeretem.Na de térjünk a lényegre anyámnak van most egy második férje,akit ki nem állhatok..nagyon utálom az ő családjával családjával együtt.Finnyás,"elit" csapat..Szóval utálok anyámmal élni.Apámról meg ne is beszéljünk..van egy drogos k*rvája..Így már csak a nagyszüleim maradtak. Anyáék kitalálták nevelőapámmal és a családjával hogy menjünk el "nyaralni" így augusztus végén...hát nagyon király.Biztos hogy nem megyek.Tudni kell rólam hogy nagyon önfejű,határozott és makacs lány vagyok.Inkább maradok a nagyszüleimmel és a barátommal.De mivel anyám egy idegbeteg így ezt nehéz lesz megoldani..Hogyan szökjek meg?Vagy mit csináljak.(?!).A nagyszüleim is nagyon szeretnék ha velük maradnék.Kérlek titeket segítsetek.Mégegyszer előre is köszönöm:)
2013. aug. 20. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki szemét csak te vagy a tökéletes angyali lány? Hát én ezen elgondolkoznék.
2013. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezed nagyszüleidet lehetsz e addig náluk elsorolod miért nem szeretnél menni anyudékkal nyaralni, ők meg szólnak anyudéknak h jó helyen leszel náluk és ez is jó "nyaralás" lenne neked.
2013. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
umm... azért csak nem olyan rossz az anyukád újabb pasija... de nem tudom. talán költözz el hozzánk addig xd najó nem ilyen egyszerű. 2. kommentet támogatom
2013. aug. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igenis vannak normális emberek....csak a családom nagy része nem ide tartozik..és ki mondta hogy én tökéletes vagyok?:) Csak szimplán utálok velük lenni...Mamámék meg veszekednek anyával hogy maradhassak velük...
2013. aug. 20. 00:44
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Szóval van az apukád, aki verte anyukádat és most egy drogos ribèvel van. Ez tiszta sor,oké. De mi bajod a nevelőapáddal, mitől finnyás,elit? Késsel-villával eszik..?
2013. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Attól,hogy semmi sem tetszik neki,mindenbe beleszól,egy rossz xbox-9# kocka,egy élősködő....és ahelyett hogy neki kéne alkalmazkodnia..helyette mi szívunk anyámmal.Csak anya szerelmes és nem látja át a dolgokat. Ráadásul nevelőapám anyja számomra undorító..úgy viselkedik,mint egy 20 éves eközben 63 éves...műkörmök,színes haj,ráncbaülő összefolyt smink,nem tud főzni se,mindig csak a vásárlás...és mindig csak a pénz.Nekem ez nem adja. És köszönöm a válaszokat
2013. aug. 20. 00:58
 7/19 A kérdező kommentje:
*xbox-os
2013. aug. 20. 01:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

egyszerüen mondd meg Anyukádnak hogy nem szeretnél menni, nem éreznéd jól magad ez van..

épp ma mentek el szüleim 1 hétre, én itthon maradtam, mondtam nekik hogy 1-2 nap után úgy is csak unnám magam és így ők is jobban tudnak pihenni kettesben

én egyedül vagyok, a te esetedben még felügyelet is lenne, talán még hatással is lehetnek a döntésre

17f

2013. aug. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves 01:06-os! Hiába mondjuk anyának ő le se szar.Nem érdekli a boldogságom..csak magával/magukkal foglalkozik.És ráadásul hogy van barátom az is rátesz egy lapáttal,mert nagyon szeretem és nem akarom itthagyni és persze nem is fogom akármennyire is fájni fog,mert persze úgy is meg fog anya cibálni,de nem érdekel.
2013. aug. 20. 01:11
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
mond el neki hogy elmész vele ha mehet a a barátod is
2013. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!