Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen gyakran látogatod a...

Milyen gyakran látogatod a szüleidet? Milyen messze laktok egymástól?

Figyelt kérdés
Én jelenleg 200 km-re lakom anyukámtól, költözés miatt ez 400 km-re fog változni, valószínű nem tudom majd minden hónapban látogatni. Utoljára július végén voltam nála.

2017. szept. 21. 12:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy városban lakunk és általában heti 3-4-szer találkozunk, de telefonon minden nap beszélnük. Így volt ez akkor is amikor külföldön laktam és volt olyan, hogy 1 évig nem láttuk egymást.
2017. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi is mindennap legalább 2 órát beszélünk telefonon :) általában mikor úton vagyok munkába, meg este, amikor már otthon vagyok.
2017. szept. 21. 12:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Változó, életszakasztól is függ szerintem, nem csak a távolságtól. Mi kb 20 km-re lakunk anyukámtól. Az első pár évben az esküvőnk után csak akkor mentünk, ha volt valamilyen szülinap/névnap a családban, illetve karácsonykor. Nagy a család, így ez max 2 hónap kimaradást jelentett, de csak úgy, mert miért ne, sosem mentünk. Most, hogy babát várok, többet találkozunk, ő is gyakrabban jön és mi is többször megyünk. Ha megszületik a baba, gondolom, akkor is többet fogunk majd találkozni, hogy lássa az unokáját. :)
2017. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Évente egyszer. Külföldön élek. Heti 3-4 nekem nagyon sok lenne és azt se értem, minek naponta 2 órát beszélni telefonon
2017. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

730 kilométerre élek a szüleimtől,a párommal.Az ő anyja 345 kilométerre lakik, az apja 150-re.

Az én szüleimet 4 havonta látogatjuk.

(Karácsony/szilveszter-Húsvét-Augusztus-Karácsony/szilveszter)

A párom anyját tavaly nyáron láttuk utoljára.

A párom apjával ebben az évben egyszer találkoztunk, 2 hét múlva fogunk másodjára.

20L 23F

2017. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

A párom az apjával hetente egyszer beszél, az anyjával utoljára decemberben beszélt.

Én apukámmal mindennap beszélek whatsappon (néha videóhívás, néha csak pötyögünk pár sort) anyukámmal hétvégente.

2017. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Jó, ha félévente 1x.


1000km-re élünk.

2017. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
1 varosban lakunk, max heti 1x talalkozunk... Nekem elég lenne havonta is, de ők akarnak unokázni... Amugy most komolyan, mit lehet naponta 2 oran keresztül beszélni/mesélni??
2017. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyáéktól kb 50 kilóméterre lakunk, 2-3 hetente látogatom meg, apáéktól 130 őket 2-3 havonta.
2017. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

250km-re lakunk. Évente 3szor megyünk..karácsonykor,húsvét környékén és mivel mindig az ország másik végébe járunk nyaralni ezért oda vagy vissza útnál beugrunk és 1 estét ott töltünk.

Ők olyan 4-5 alkalommal jönnek egy évbe (szeretnek unokázni).

Telefonon kb hetente egyszer,én durván 2 mondatot szoktam,aztán anyum csacsog a gyerekekkel.

2017. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!