Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet ilyen anyát szeretni?

Tóth Benő kérdése:

Lehet ilyen anyát szeretni?

Figyelt kérdés
Anyámat szerettem mint minden rendes gyerek. De amióta párkapcsolatban lelki terrorban tart. Állandóan piszkál. Nem szeretnê hogy a párommal együtt legyek.Mindennek elmondja, sértegeti. Ezért nem jön hozzánk. Én szivesen elköltöznék hozzájuk, de én addig itthon maradnék mig apám felgyógyul. Meg ugye közmunkás vagyok, nem allunk jól anyagilag. L
2017. okt. 1. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baja a pároddal?
2017. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt kell hogy irjam hogy minden. Ha ezt csinálja az a rosz, ha azt akkor az a rosz. Van hogy a nadragját szolja meg, vagy a cipojet. Családját is szidja.
2017. okt. 1. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi ennek az oka? Ez ez elötti párjaidról is így beszélt? Hogy viszonyúl a barátodhoz,ha élőben van ott? Mindig ilyen volt?
2017. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Barátom már nem is jàr hozzánk. Előző barátom komolytalan volt, elhagyott engem, kihasznált és anyuék nem ismerték. Mondhat ahogy elkezdtünk járni utána 2 hónapra kezdte el kostolgatni a baratomat
2017. okt. 1. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene így viselkedjen,ez nem felnőtthöz illő. Ne nagyon foglalkozz vele,tűrd el amíg szükségess,majd ga teheted költözz el. Persze ettől szeresd,hisz az édesanyád,még ha vannak hibái...
2017. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak már lelki terrornak érzem. Probalok megfelelni itthon. Mikor a párommal vagyok tök jól elvagyunk.
2017. okt. 1. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Szeresd hisz az anyad es mutasd meg neki hogy neked a baratod fontos es hogy ez a helyzet eltiltani ugysem tilthat??!!

@

2017. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem lelkiterror. Amúgy miért Tóth Benő a neved ha lány vagy?
2017. okt. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Alexa vagyok ahogy a felhasználo nevet irtam akkor foglalt volt, probaltam massal utana pedig mondom legyen az unokaöcsém beceneve az jo volt.
2017. okt. 1. 21:52
 10/10 anonim válasza:

En is utalom a szuleimet. Ugyanezt csinaljak.

Koltozz el te is. Pesten sok a munka,tarsberletben meg megoszlik a lakber es rezsi.

N

2017. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!