Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyát,...

Hogyan győzzem meg anyát, hogy megengedje? 12/L

Figyelt kérdés

Már három hónapja egy fiúval (13 éves a gyerek) vagyok, most mondtam el neki, de eltiltott tőle. Elég rossz tanuló (tehát ilyen 2-es), de ezen tudok javítani, iskola időben mindig segítettem neki tanulni, mert az anyja elég r@b@ncos, nem nagyon foglalkozik a gyerekével (csak posztolgatja fbre hogy mennyire szereti a gyerekét hogy jöjjenek a lájkok). Felelősségteljes vagyok, meg a 'járás' alatt nem kell nagy dolgokra gondolni. Nem akarjuk eljátszani a felnőttet, mi maradunk a saját korunkban. Anyukám csak azt hajtogatja, hogy 12 éves vagyok és ezért nem engedi, viszont szerintem nagyon egy olyan ember sincs, akinek nem tetszett senki sem ilyen idősen. Hogyan győzhetném meg? Igen, írhatjátok hogy ennyi idősen ez a legnagyobb problémám, aludjak már, pedo jellegű hozzászólók kíméljetek, felesleges ilyenekkel szennyezni a válaszokat.

Köszönöm előre is!:)

12/L



2017. júl. 30. 02:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
12 évesen már rég aludnod kéne.. Nem normális, hogy hajnali 2 órakor még ébren vagy. Én csak azért vagyok ébren mert felnőtt emberként éppen éjszakás vagyok.
2017. júl. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%

1.. 12 èves gyerekkènt hogy jössz ahhoz, hogy egy felnőttre olyat mondj, hogy " ri b@ncos" ? :D


2,Nem kell ám járni az összes olyan fiúval, aki kicsit tetszik :)

Főleg, hogy fix, nincs mèg meg az èrzelmi ontelligenciátok ahhoz, hogy járjatok :)

12 èvesen Barbie babázni kellene mèg :)

2017. júl. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
amúgy az ilyen '12 évesen barbie babázni kellene még' emberekről komolyan nem hiszem el, hogy ők a mai világban élnek. olvastok ti bármit is a neten? néztek híreket? vagy csak úgy egyszerűen tv-t?
2017. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Na ja....azt nem tudom hogyan gyozd meg anyadat, azt viszont tudom, hogy teljesen normalis, hogy egy kiskamasz, tortenetesen egy 12 eves lanyban elindulnak a hormonok, es szerelmes lesz, szerelmes akar lenni, es ha tortenetesen meg a pasinak is bejon a lany, akkor ott bizony "jaras" lesz. Amugy ez mar oviban is elkezdodik! Az szexualis fejlodes is ugyanugy resze az egeszseges felnotte valasnak, ezt kar tagadni, meg szerintem kar tiltani is, vagy tiltakozni ellene!

Mielott barki felreerti, NEM! a szexrol beszelek! (szerintem sem kell 12 evesen, sot 14 vagy 16 evesen sem szexelni, de leginkabb addig nem, amig felelossegteljes es erett dontest nem tud hozni ez ugyben)

De a szexulais fejlodesnek resze az is, hogy megismerik a masik nemet, megtanulnak ferfikent es nokent viselkedni, vagy "szerepelni" egy ilyen "kapcsolatban", megtanuljak megelni az erzeseiket, meg biztos fognak sokat csalodni, feltekenykedni, veszekedni, durcazni stb, amibol mind-mind tanulhatnak, es kell is hogy tanuljanak!

2017. júl. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
79%

Nem tudom mit alszenteskedik itt mindenki :D kinek nem volt olyan hogy "szerelmes" volt az osztalytarsaba? :D most mi van ebbe? Meg mar elsőben is fogjak egymas kezet hogy ők "jarnak" ítéljük el őket is? :D Es amugyis írta a kérdezo hogy nem felnőtteskednek, gondolom csak beszélgetnek, fogjak egymás kezét :D

Kérdező, szerintem normális hogy anyukad aggódik mert a mai világban a kislanyok hamar akarjak játszani a nagy lányt és ő ettől félt:) Probald neki elmagyarazni hogy semmi rosszat nem csinaltok, vagy talan ha bemutatnad neki akkor megvaltozna a velemenye:)

2017. júl. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
Hány éves vagy,mert nem 12 az biztos. Ilyenkor eszembe jut,miért engedik a regisztráciot 15 év alatt?
2017. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Keresztes Bence ***** válasza:
14%
12 évesen tuti nem írsz ilyen összeszedetten, ennyire unalmas a nyár?
2017. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%

# 8


Tényleg túl szép a mese:DDD

2017. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%

Anyád egésznap otthon van?

Miután elment dolgozni,talizz a sraccal.

Suli időben meg amúgy is együtt vagytok vagy nem?

Ha nem,az gáz. Báár,menjetek át tanulni egy 3. közös baráthoz,ott tanulásmis lehet...

Ha igen akkor nincs probléma.

2017. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha maradnátok a saját korotokban akkor eszetekbe se jutna járni:-D Istenem, hogy minden gyerek érettebb a koránál és komolyan gondolkodik...én se örülnék ha a gyerekem egy életképtelen, kettes tanulóval kavarna. Aki általánosban csak ilyen gyér eredményre képes, azt még szakmára se fogják felvenni nemhogy érettségire.. majd elkallódik valami legalja gyűjtőiskolában és 16 évesen otthagyja.
2017. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!