Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hassak a szüleimre?

Hogyan hassak a szüleimre?

Figyelt kérdés
Szóval...év elején elkezdtem egy "projektet".Az a lényege hogy minden napot értékelek egy 10es skálán (10 a legjobb) és mindig leírom egy lapra.Hónap végén pedig tudok átlagot számítani de ez mind1 :D. A probléma hogy a szüleim folyton megnézik hogy hogy értékeltem a napom. Hiába szóltam hogy hagyják abba nem hatott.Próbáltam elrejteni is de mindig megtalálják :(. Hogy tudnám elérni hogy ne nézzék meg? Bocsi ha hosszú lett.
2017. okt. 3. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tedd zárható helyre, ahol nem találják meg.
2017. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne lapra írd, hanem egy Excel táblázatba. Könnyebben tudsz átlagot számolni is így, meg átláthatóbb az egész.
2017. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Ez legyen a legnagyobb problémád az életben. Hogy lehet ilyen hülyeség miatt hisztizni ? Egyrészt örülj, hogy érdeklődnek irántad a szüleid, másrészt mi a francnak titkolni ezt a számozásdit ? Értelmesebb kérdést vártam a cím alapján.


14/f

2017. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tedd be egy könyvbe... Aztán írd le egy másik lapra, hogy 1-10-ig mennyire vagy kreatív...
2017. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ilyent a telefonomba írkálok.
2017. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért lapra irom mert úgy átláthatóbb és évek múlva jobban néz ki több ilyen lap :D.Amúgy azért zavar mert ha rossz napom volt pl szakítás v akármi akkor nem biztos h velük akarok arról beszélni...persze örülök h törődnek velem de ne így mutassák ki :D. Amúgy köszönöm a válaszokat :)
2017. okt. 3. 15:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a papír helyére egy másik papírt, amire leírod, hogy 1-10 között mennyire bízol a szüleidben, mennyire hagynak neked intim szférát, mennyire tartják tiszteletben a te saját gondolataidat és érzéseidet. Hátha felfogják, mekkora parasztság, amit csinálnak.
2017. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet...lehet h ezt majd megcsinálom :D amúgy mindenkinek ment a zöld pacsi
2017. okt. 3. 16:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az Excel tök jó lenne. Még diagramot is készíthetnél és látnád, hogy mennyire volt hullámzó az életed :)
2017. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne de amíg átírom a sok számot...:D meg ugye ha tönkremegy a gép v telefon akkor szívás...plusz ugye a gép nappaliban van és este nem megyek le csak ezért a géphez...de majd lehet h csinálok egyszer ebből egy diagrammot :D
2017. okt. 3. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!