Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarom hogx meglássa az...

Ferenc Levente kérdése:

Nem akarom hogx meglássa az enaplóm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy osztályfőnöki intőt(nem nagy dologért) és nem akarom hogy anyum megnézze az enqplót mert nem túl fényesek a jegyeim...mit csináljak hogy az intőt netitkoljam el l, de ne nézzr meg az enaplót?

2017. okt. 6. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
pedig szerintem nem ártana elmondani. ez van ami bent van... jobb egyszerre túlesni rajta :D előbb utóbb úgyis kiderül...
2017. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Veszett fejsze nyele, úgyis meg fogja tudni, ha titkolod még a bizalma is meginog benned.
2017. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted az e-napló mire való?
2017. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A Lakatos Lacika válasza:
49%
indíts egy javascriptet, indítsd el benne az enaplód oldalát, loginolj be, és írd át a jegyeidet majd mentsd le külön weboldalként és azt hozd be neki
2017. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Töröld le a pitsába az egész e-naplót Levi, oszt akkor nem kell vele foglalkozni!
2017. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el, vallald fel a tetteidet. Igerd meg, hogy megprobalsz javitani es bovsanatot kersz attol a tanartol, akitol kaptad az osztalyfonoki intot.:) de ez tenyleg igy legyen...
2017. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Osztályfőnöki intőt ?Nem nagy dologért ? :D

Ne röhögtess már.Azt nem osztogatják csak úgy.


Mit csináltál ?

2017. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
De miért kell látnia az intőt? Egyáltalán, érdekel az valakit? :D Ha egy egyest adnak valamiből, az sokkal többet számíthat bizonyos esetben. (Főleg ha bukásra állsz az adott tantárgyból.) Ilyen intőket meg hadd írkáljanak... Vagy mi lenne ha elmondanád szóban neki?
2017. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Óóļ, nekem hány intőm volt... mégis rendes felnőtt ember lettem.

A jegyeidet viszont addig valld be amíg nem magától látja meg!

2017. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem tudja már a szüleid az enaplonak az az előnye-hátránya hogy szülö ahogy beírják a jegyet kap értesitést rola én igy halotam más szülöktöl .álj elébük és mondel mutasd meg ,rossz jegyet is.azt ha tetszik ha nem hallgasd meg fejmosást és kapd össze magad ha azok tényleg olyan rossz jegyek.
2017. okt. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!