Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem hisznek nekem...

A szüleim nem hisznek nekem (miért nem? ), pedig nem hazudtam még nekik, főleg ilyenben nem. Már egy hete itthon vagyok begipszelt kézzel (bal kezem). Mert fájt a kezem már most a harmadik hete és az orvos szerint ínhüvelygyulladás .

Figyelt kérdés
Szerintem viszont nem mert az ujjaim jobban fájnak mint maga a kezem és mind2 kezem nem csak az egyik(+térdem és bokám is fájt).Nemsokára visszamegyünk az orvoshoz és leveszi a gipszet ,viszont ha megnézi a másik kezem nemtudom mit fog mondani.A lényeg ,hogy nem akarok itthon maradni ,már mennék vissza suliba ,de ha muszály akkor itthon maradok.Anyu viszont azt hiszi,hogy csak lógni akarok miközben csak meg akarok gyógyulni.Mit tehetnék ,hogy higyjen nekem?
2017. okt. 13. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Hát figyelj attól még hogy be van gipszelve a kezed simán bemehetnél. Meg ha írni nem is akarsz akkor is jó hogy ha ott vagy amikor a tanár elmagyarázza az anyagot. Vigyél váll táskát vagy hátizsákot hogy ne kelljen a karodon cipelni. Én csukló töréssel már másnap mentem. Attól hogy a kezed fáj még tudsz menni.
2017. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Mit hisztizel? Miért kéne otthon maradnod?


Sokan járnak rajtad kívül pl törött lábbal is suliba, mert luxus x hetet ellógni.

Én törött csuklóval mentem - igaz írni nem tudtam, mert a "jó" kezemre estem -, nem haltam bele.

Sőt, gipszlevétel után is mentem, pedig azt hittem néha, összeszarom magam, úgy belenyilallt, hiába a fásli.

2017. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vicces vagy. törött lábbal is mentem suliba. Igaz fekvő gipszem volt akkor nem,de mikor majdnem 2 hónapig volt járó gipszem ,mikor hoztak vittek mivel buszozni nem tudtam is bementem. Pedig kiirt volna még a doki,de nem akartam lemaradni.Attól h van gipsz a kezeden igen is mehetsz suliba!!
2017. okt. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Jah és hozzá teszem, mikor 3 éve 8 hónapig gipszbe volt a kezem illetve külső vasam volt,amire elég nehéz volt öltözködni is közlekedtem,buszon, városba és még melozni is mentem volna ha lehetett volna
2017. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne muszály?

Menj suliba legalább nem maradsz le az anyagról.

Ha az a kezed van gipszben amivel írsz akkor csak ülj órán és figyelj.

2017. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!