Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legsértőbb/ legdurvá...

Mi volt a legsértőbb/ legdurvább amit valaha is mondtak nektek a szüleitek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 19:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Amikor anyukámmal veszekedtem, én megmondtam neki, hogy beszéljük meg, erre a fejemhez vágta, hogy, idézem: "Én (tehát anyám) nem beszélgetni akarok, csak csináld meg amit mondok te szutyok utcalány!" (Az utolsó szó nem ez volt, nyilvánvalóan, csak megszépítettem)
2017. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Mocsok kva, idióta rbanc, kár volt téged kiszrni (wtf?), ilyen cukiságok
2017. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Azt kívánta, hogy életem végéig legyen lelkiismeretfurdalásom miután ö meghalt.
2017. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%

Jaj sok van.

"Méssz megb*aszatni magad az utcára?!" (mikor 15 évesen kocogni mentünk a barátnőmmel)

"Szégyenlek veled végigmenni az utcán" (15-16 évesen mikor kerestem a stílusom és fiúsan öltöztem)

"Nem tudtam hogy ilyen olcsó lány vagy" (mikor első barátomhoz szerettem volna elmenni mert be akart mutatni a szüleinek)

"Nélküled jobb volt" (kb minden összezörrenésnél)

2017. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Neked kérdezö mit mondott?
2017. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondott semmit, csak rám hívta a rendőrséget.
2017. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%

Bolond vagy! Bezáratlak az elmegyógyintézetbe! Be kellene gyógyszerezni! Mocskos piszok! Agyonverlek, úgy hogy a mentő visz el! Àllj ki k.rvulni az utcára! Beb.szatlak a kórházba! Másnak meghalt a gyereke, én meg ezzel a mocsokkal szenvedek! Ez volt apuci. De bárcsak mondta volna ezeket. Alkoholista állat.

Anyám kislányként ribinek hívott, fogalmam sincs miért, csendes kitűnő tanuló voltam.

2017. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
48%
bárcsak csak mpndta volna
2017. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
csak a "takarodj a házamból, nem is akarlak többet látni, de várom már a napot, hogy végre külföldre költözz"
2017. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
14 eves koromban volt egy nagyon sulyos balesetem, elet-halal kozott voltam, a dokik azt mondtak anyamnak a baleset utan, hogy masnap eleg ha csak telefonal, nem kell bemennie, mert biztos, hogy nem elem tul az ejszakat. 1 het koma, osszesen 3het korhaz. 1 evig tartott a teljes fizikai es es lelki rehabilitacio (tobbek kozott lebenult egy idore a bal labam, kilyukadt a tudom, kitorlodott majdnem minden korabbi emlekem, es az agyamat is meg kellett muteni). Honapokig nagyon rosszul voltam, naponta legalabb 1x sirtam a fajdalmaktol. 2-3 honappal a baleset utan anyam a fejemhez vagta, hogy most mar uralkodjak magamon, epp eleget voltam a kozeppontban, az ismerosei mar csak rolam kerdezgetnek, ot szoba se hozzak, es neki ebbol mar elege van...
2017. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!