Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legdurvább sértés,...

Mi volt a legdurvább sértés, amit valaha is a kutyádra mondtak?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategóriába írtam-e, de ma találtam egy random kérdést a kistestű kutyák elítélésével kapcsolatban. Eszembe jutott az, amikor egy lány irigységből felmosórongynak nevezte a kutyámat és mindenkinek arról beszélt a telepen hogy ha egyszer hozzá kerülne lábtörlőnek használná meg szőnyegnek. Jöhetnek a kötekedők, a kutyám egy jól nevelt havanese aki nagyon barátságos szóval oka csak annyi volt rá, hogy amikor kihisztizett egy francia bulldogot, az ő kutyáját nem szerették annyira a lakótelepiek, mint az enyémet. Bár nem is csodálom, egyáltalán nem volt nevelve és foglalkozva vele, csak kellett neki is egy kutya mert miért ne. Kíváncsi vagyok, milyen beszóláson háborodtatok fel úgy igazán? Mi okból szólták le és milyen kutyát?

2017. aug. 30. 17:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Öregmama: Ú ez az a gyilkos kutya amit a tévében láttam.... (Staff)
2017. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
"Olyan, mint egy ember."
2017. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Jézusom, tipikus sztereotípia hívő... Szerintem a staffi egy imádnivaló fajta, majdnem nekem is lett egy még régen :)
2017. aug. 30. 17:22
 4/25 A kérdező kommentje:
Második, ezt nem igazán értem
2017. aug. 30. 17:23
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Egy bernáthegyinkre mondták, hogy ha annyira szeretjük, miért nem visszük be az ágyba is.. Bosszúból viszont nyál landolt a képükbe.. :D

A yorkimat pedig patkánynak és macsebnek hívták.

2017. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
A legfiatalabb Jack Russel terrierem szépségversenyt nyert. Az egyik néző az eredményhirdetés után ezt motyogta magában: "hogy a francba nyerhet egy ilyen kis nyamvadék mocsok a versenyt?". Apa hallotta amit mondott es ki is osztotta rendesen azt az utolsó "nyamvadék" cigányt. Szerencséje, hogy csak 6 éves voltam...
2017. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Patkány:(
2017. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

5: én tuti visszavágtam volna, hogy képzeld, még a wc-re is elkísér, erre mit lépsz? Vagy valami hasonlót :D szegény kis yorkikra sokszor hallom a patkány jelzőt, olyan undok néhány ember :(

6: úristen, hát az sem semmi! Fogadni mernék, hogy valamelyik versenyző kutyának a gazdájának rokona volt. Amúgy így most nagyon utólag is gratulálok a győzelemhez! :D

7: Szintén azt tudom mondani, hogy igen sajnálatos, hogy nagyon sokszor nevezik patkánynak a kutyákat :(

2017. aug. 30. 17:52
 9/25 anonim válasza:
53%

patkany.

+ 1x meseltem valakinek h mutete volt a kutyamnak erre egy BARATNOM igy : MEGHALT?? *-* *.*

azt hittem kitepem a hajat

2017. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Nekem bichon keverékem van, szóval hasonló történt, mint veled, a mérete miatt szólták le, de már pontosan nem tudom mit mondtak. Nem nagyon foglalkoztam vele. De amúgy melette van még egy közepes testű keverékem is, és azt figyeltem meg, hogy lehet, hogy sokan leszólják a kistestű kutyákat, de viszont többen is dícsérik, hogy milyen aranyos, mint a nagyot. :D

Múltkor is sétáltatom őket, és egy néni mondta, hogy "milyen aranyos a kicsi fehér". Mondom magamban "és a naggyal mi van?!"

2017. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!